kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Odborník na e-commerce Shoptet se stěhuje do Port7

Odborník na e-commerce Shoptet se stěhuje do Port7

Svoboda & Williams
Svoboda & Williams

Největší poskytovatel e-commerce platformy v České republice se přestěhuje do Port7, administrativního komplexu společnosti Skanska. Tým pronájmu komerčních nemovitostí Svoboda & Williams dojednal pronájem 4 300 m2 v budově Edinburgh. Celkově je projekt na holešovickém nábřeží pronajatý ze 63 %.

Shoptet je největším českým poskytovatelem e-commerce řešení, který v současnosti provozuje 37 487 e-shopů s ročním obratem 59 miliard korun a s 3,5 miliony zákazníků ročně. Jako jeden z nejúspěšnějších českých start-upů hledala společnost prémiové kanceláře v unikátním prostředí s důrazem na komunitní atmosféru. Port7 těmto potřebám odpovídá lokalitou i pravidelnými kulturními akcemi pro nájemníky, místní obyvatele a návštěvníky. 

Svoboda & Williams

„Nové velkorysé kanceláře klientovi nabídnou mimořádně výhledy na řeku, k dispozici bude mít rovněž dvě privátní i sdílené terasy. Zaujala jej i možnost pronájmu eventových prostor v projektu,” popisuje parametry dealu Petra Schinkmannová, Senior Consultant Svoboda & Williams, která Shoptet při transakci exkluzivně zastupovala. 

Svoboda & Williams

„Port 7 je pro nás symbolem nové doby Shoptetu. Rychle rosteme a hledali jsme nové kanceláře, které splní naše požadavky. Jsme moderní a progresivní firma a to samé očekáváme i od našich kanceláří. Chceme, aby se naši zaměstnanci cítili v nových prostorách komfortně a motivovaně a aby kanceláře i jejich okolí splňovaly nejmodernější standardy, nejen pro práci, ale také pro odpočinek,” říká Samuel Huba, CEO společnosti Shoptet.

Svoboda & Williams

Nového nájemce se zvučným jménem vítá v Port7 i Skanska. „Spolupráce je velmi příjemná i proto, že s touto společností sdílíme stejné hodnoty. Věřím, že se nová kancelář stane radostným a inspirativním místem, kde se bude společnosti Shoptet dařit. Těšíme se, že společně budeme tvořit novou budoucnost tohoto areálu,“ říká Iva Vařechová, manažerka pronájmů jednotky komerčního developmentu společnosti Skanska v České republice.

Autor: Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky