kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Penthouse – život s nadhledem

Penthouse – život s nadhledem

penthouse
Foto: Daramis
Penthouse představuje zcela unikátní koncept bydlení. Svoji jedinečnost získává především díky svému umístění, které je nejčastěji situováno v nejvyšším patře budovy. Svým majitelům proto dokáže zaručit vždy to nejlepší, od nevšedních výhledů do okolí, přes dostatek denního světla i maximum soukromí, až po nejluxusnější interiérové i venkovní vybavení.

Nejčastěji bývá termín penthouse považován za byt či jednotku nacházející se v nejvyšším patře bytového domu, hotelu nebo věže. Někdy je definován také jako menší „dům“, který byl postaven na střeše bytového domu. Všeobecně se tento koncept mezi developery na českém trhu považuje za unikátnost, a proto se jich staví jen omezené množství. Vždy je vnímán jako to nejlepší z celého projektu.

penthouse
Foto: Daramis

Penthouse z pravidla vyniká svou rozlohou nad 150 m2, která se s přehledem vyrovná rodinnému domu. V jeho prostorech vás zaručeně nadchnou nejen nestandardní prostorová řešení, ale také vysoké stropy, které se převážně vyskytují ve společných místnostech typu obývacího pokoje a kuchyně. Dále jsou to velká okna a prosklené stěny, které přivádějí do prostoru velké množství denního světla. V penthousu vždy najdete větší počet ložnic, šaten, koupelen, a někdy i domácí kino či zimní zahradu. Nadšenci sportu si nechávají zřídit také soukromé fitness centrum, které mohou mít kdykoliv k dispozici.

Výběr nejkvalitnějších materiálů společně s nejluxusnějším vybavením, které dodávají celému prostoru nepopsatelnou a jedinečnou atmosféru, bývá při navrhování penthousu naprostou prioritou. Právě luxus je standardem, díky kterému se penthouse vždy naprosto odliší od ostatních bytů ve stejné budově.

penthouse
Foto: Daramis

Mezi jedinečné výhody penthousu dále patří rozsáhlé terasy, které bývají vybaveny finskou saunou, prostornou vířivou vanou či zabudovaným venkovním bazénem. Na těchto ohromných terasách bývají vysázené živé okrasné keře i stromy, které vytvářejí kouzelnou oázu klidu a pohodlí. I přesto, že žijete ve městě, máte pocit, jako byste vyjeli na dovolenou. Tento pocit můžete zažívat i v situaci, kdy se z teras rozhlédnete do svého okolí. Užijete si nejen jedinečné výhledy a západy slunce, ale především maximum soukromí, které vám nejvyšší patro budovy zaručeně dopřeje.

Vyjdete-li z této oázy ven, máte možnost si ihned užít vše, co na životě ve městě máte nejraději. Ať už jsou to nákupy, víkendový brunch ve vyhlášených bistrech či kavárnách, divadelní představení, koncerty, noční kluby či venkovní hraní golfu, vše máte na dosah ruky. Život v penthousu je zkrátka stvořený pro ty, kteří si chtějí užít každý den naplno a zároveň si dopřát dostatek odpočinku a pohodlí.

bazén
Foto: Daramis

Perla mezi developery

Mezi českými developery, kteří rádi zařazují penthousy do svých projektů, vyniká společnost Daramis. Její jedinečné penthousové interiéry spojené s unikátními výhledy najdete v již dostavěných projektech River Lofts, Marina Island a Zelené město 3 Prémium. V právě vznikajícím projektu na břehu holešovického přístavu nazvaném Prague Marina Nova se nachází rovnou několik penthousů, společně s minipenthousy i duplexy. 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky