kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Po loňských tržbách v hodnotě 2,7 miliardy míří developer Horizon opět k rekordním výsledkům

Po loňských tržbách v hodnotě 2,7 miliardy míří developer Horizon opět k rekordním výsledkům

Zdroj/foto: Se souhlasem developerské skupiny Horizon
Developerská skupina Horizon má za sebou rekordní rok, a to i přes nejistotu a ztížené podmínky, které zapříčinila pandemie COVID-19. V roce 2020 se celkové tržby společnosti z prodeje 337 jednotek v pěti různých projektech vyšplhaly až na 2,7 miliardy Kč. Na letošek Horizon plánuje výstavbu zhruba tisícovky jednotek a do prodeje zařadí dalších 550 bytů.

V projektech Zahálka, Modřanka, Čámovka, Kay River Lofts a Velká Brána našlo loni svůj nový domov více než 330 majitelů, kteří potvrzují vysoký zájem o kvalitní a účelné rezidenční stavby. Horizon nyní na rekordní loňský rok plynule navazuje pokračujícími i novými aktivitami. Mezi ně patří zahájení projektu Sluncová, spuštění dalších stavebních fází projektů Zahálka a kolaudace prémiového butikového bydlení Kay River Lofts. Horizon také plánuje akvizice pro výrazné rozšíření svého portfolia.

Zdroj/foto: Se souhlasem developerské skupiny Horizon

Rezidence Čámovka

„V hlavním městě se zájemci o bydlení potýkají s nedostatkem nabídky na trhu rezidenční výstavby. Počet ročně vystavěných bytů neodpovídá vysoké poptávce, se kterou se setkáváme. Těší mě, že naší aktivitou výrazně přispíváme k jejímu uspokojení, a že je o rozmanité portfolio našich projektů takový zájem,“ říká Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon.

Developerská skupina Horizon v současné době realizuje rezidenční projekty Rezidence Modřanka, Čámovka, Kay River Lofts a Zahálka, v průběhu letošního roku plánuje mít ve výstavbě postupně více než 1 000 bytových jednotek. Mezi dokončené projekty patří Velká Brána, Rezidence Vltava či Na Hrádku. Jakožto exkluzivní člen České rady pro šetrné budovy Horizon dbá na principy stavění ohleduplného k životnímu prostředí. Společnost klade důraz na nízkou energetickou náročnost budov, používané materiály a vytváření komunit v rámci projektů. Více informací o projektech skupinky Horizon najdete na www.horizonholding.cz.

Zdroj/foto: Se souhlasem developerské skupiny Horizon

Projekt Zahálka

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky