kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Poslední volné byty ve Vilaparku Klamovka 

Poslední volné byty ve Vilaparku Klamovka 

Exkluzivní bydlení v klidné lokalitě a bezprostřední blízkosti zeleně v parku Klamovka. A přesto na dosah metropolitního ruchu, díky blízké dostupnosti centra Anděl. Přesně to představuje moderní a stylová rezidence Vilapark Klamovka. Projekt je před dokončením a k nastěhování bude připraven už letos v květnu. Stále je možné vybrat si z atraktivních bytových dispozic, volných je však už jen 30 procent bytů.


 
Chtít bydlet v klidné lokalitě a obklopen zelení není důvod vzdát se blízkosti a s tím spojených výhod dostupnosti veškerých vymožeností života, které může centrum Prahy nabídnout. Tyto protichůdné požadavky totiž v sobě umě spojuje Vilapark Klamovka. Moderní stylová rezidence na dosah ruchu smíchovského Anděla se před shonem a hukotem města schovává na kraji parku Klamovka. Můžete si přitom vybrat, jestli je pro vás důležitější výhled z výšky na Prahu, nebo nečekaně klidné soukromí ve skryté zahradě.

„Okolí parku Klamovka je jedním z nejatraktivnějších míst v Praze. Poskytuje všechny výhody městského bydlení a zároveň snadný přístup do zeleně. S touto myšlenkou jsme také přistupovali k návrhu,“ říkají architekti ze společnosti City Work Architects, která je pod návrhem Vilaparku Klamovka podepsána.

„Projekt je pomyslně spojený ze dvou částí s rozdílnou architekturou. Vyšší moderní městské domy s výhledem na Prahu a nížší viladomy se společným vnitroblokem vhodné zejména pro rodinný život. Spojení s přírodou reprezentuje společná zahrada, která bude mít neotřelý charakter kvetoucí louky s velkými stromy a fasádami s popínavou zelení. Dva typy zástavby rozděluje veřejná pěší stezka, plynule navazující na park Klamovka,“ dodávají.

Vilapark Klamovka je jedinečný nejen díky lokalitě, ve které je umístěn, ale také důrazem
 na vnitřní řešení bytů, jejich vybavení a použité materiály. „Na návrzích se podílela celá řada zkušených designérů a také díky nim se nám povedlo vytvořit skutečně nadstandardní typ bydlení,“ vysvětluje generální ředitel developerské firmy Metrostav Development Ing. Ondřej Buršík a dodává: „Vyjdeme ale vstříc i lidem, kteří si budou chtít své nové bydlení upravit zcela individuálně. Bez jakýchkoliv kompromisů.“

Bez kompromisů

To byla ostatně hlavní myšlenka, se kterou k projektu Buršíkův tým od začátku přistupoval. „Dobře jsme věděli, že je tu spousta lidí, kteří hledají prostorné a klidné bydlení, ale přitom
 je jejich životní styl provázán s městem. Mohou si sice pořídit dům za Prahou, ale museli by se tomu přizpůsobit. Přišli by o spoustu času kvůli dojíždění, a hlavně o svůj dosavadní způsob života,“ vypráví generální ředitel Metrostav Development. „Uvědomili jsme si, že ve Vilaparku Klamovka můžeme lidem nabídnout bydlení, kde na žádné nepohodlné kompromisy nebudou muset přistupovat. A to se nám povedlo,“ uzavírá Buršík. 

Více na www.vilaparkklamovka.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky