kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Pražské Holešovice budou mít své SO-HO s lofty, byty a mezonety

Pražské Holešovice budou mít své SO-HO s lofty, byty a mezonety

SO-HO
Foto: CRESCO Real Estate
Bývalý industriální areál Tesly Holešovice prochází zásadní proměnou. Na místě zanedbaného parkoviště a nevyužívané industriální budovy probíhá rekonstrukce a modernizace objektu, který po dokončení nabídne 148 výjimečných bytů, loftů a mezonetů s industriálním charakterem.

Industriální DNA v krvi

Vzhledem k charakteru budovy vznikne v rámci první etapy SO-HO Rezidence celá řada bytů loftového typu se světlou výškou téměř čtyři a půl metru. Také byty v druhém patře mají nadstandardní světlou výšku více než tři a půl metru. Ta umožňuje kreativní moderní vestavby, jak je známe ze zahraničních loftových inspirací. Byty v posledních patrech jsou také dvoupodlažní, mezonetové v dispozici 3+kk až 4+kk. Ty si získají zájemce, kteří mají rádi neotřelé prostory s možností zajímavých designových návrhů interiéru a ocení komfortnější prostor.

Nová městská alej s promenádou

SO-HO není klasickým developerským projektem. Charakterizuje  nový přístup v koncepci městské výstavby, pro kterou je mimo jiné typická kvalita architektury v parteru a jeho dialog s okolím a zelení. V ulici Dělnická, kde je odstup od rušné silnice úctyhodných dvacet metrů, naleznete městskou alej se vzrostlými stromy a výsadbu okrasných travin a trvalek dle návrhu krajinářky Štěpánky Šmídové. Střechy a střešní terasy jsou z většiny osazeny extenzivní zelení.

V přízemí první etapy projektu vznikne promenáda s obchody místního charakteru, fitness a kavárnou. „Můžeme prozradit, že známá holešovická Naše Toustárna zde nalezne novou adresu,“ upřesňuje Aleš Svatoň, ředitel české pobočky Cresco Real Estate.

Pro druhou a třetí etapu, která je novostavbou navazující na modernizaci Tesly, uspořádalo CRESCO Real Estate architektonickou soutěž, jíž se zúčastnila česká, slovenská i zahraniční architektonická studia. Za vítězným návrhem stojí ateliér QARTA Architektura. Novostavba svými šesti bytovými vchody oběhne ulice Jankovcova a Tusarova a zároveň s ní vznikne vnitroblok s městskou zelení, který bude také přístupný veřejnosti.

Více na www.so-ho.cz.

Galerie

Foto: CRESCO Real Estate

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky