kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Oceněný projekt SKY Rezidence Bohdalec doprodává poslední byty

Oceněný projekt SKY Rezidence Bohdalec doprodává poslední byty

Sky Rezidence Bohdalec společnosti Conti Development s. r. o. započala výstavbu loni v srpnu. Projekt si ihned vysloužil zájem jak na straně veřejnosti, tak odborníků. V tento moment je prodaných téměř 80 % bytů. Projekt se také stal vítězem hned ve dvou kategoriích v soutěži „Realitní projekt roku 2019“. Dokončení stavby je plánováno na léto 2021.

Projekt Sky Rezidence Bohdalec rostoucí v Praze 10 na nároží ulic Bohdalecká a U Plynárny nabízí svým budoucím obyvatelům především nejžádanější byty v dispozicích 1+kk a 2+kk. Tento předpoklad se potvrdil ihned po spuštění prodeje. Nyní má své majitele více než dvě třetiny nabízených jednotek. „Sledujeme, že největší zájem je o byty 2+kk do 5 milionů korun, hned v závěsu byty 1+kk okolo 30 m2, kde je cena rozhodující faktor. Takových bytů je navíc na trhu nedostatek,“ uvádí Bronislav Cienciala, jednatel společnosti Conti Development a dodává. „I proto jsme rádi, že se nám podařilo změnit užívání u 21 nebytových jednotek ateliérů na bytové jednotky. Celkově tak projekt zahrnuje téměř 60 bytů.“ 

Z interních statistik dále vyplývá, že klienti se rekrutují ze všech věkových skupin, liší se však účel, kterým chtějí byt využívat. Mladší lidé hledají primárně vlastní bydlení. O byty projevují zájem také jednotlivci ve středním věku, kteří je plánuji využít spíše jako investici a nabízet je dál k pronájmu. Poměr klientů, kteří nakupují na hypotéku nebo hotovost je přibližně vyrovnaný.  „Důvodů, proč je o náš projekt takový zájem, je hned několik. Určitě je to cena a již výše zmíněná široká nabídka menších bytů. Dobré ohlasy ale máme také na použití kvalitních materiálů a nemalou roli hraje lokalita v dobré dopravní dostupnosti,“ vyjmenovává Bronislav Cienciala, jednatel společnosti Conti Development a doplňuje: „Máme také hodně tzv. referenčních klientů nebo těch, co s námi mají již dobré zkušenosti z předchozích projektů. V Conti Development dbáme na transparentnost, férové jednání se zákazníky, a především nabízíme služby na té nejvyšší úrovni. U Sky Rezidence Bohdalec se nám i přes aktuální situaci daří vše naplňovat dle plánu a zůstáváme na původním termínu dokončení, což je červenec 2021.“ I toto datum uvádí budoucí nájemci jako důležité při rozhodování o koupi. V dané lokalitě se jedná o jeden z nejbližších termínů. 

Výjimečnost projektu potvrzují i slova odborníků. Sky Rezidence Bohdalec obdržela hned dvě prvenství v soutěži „Realitní projekt roku 2019“. Celostátní soutěž developerských projektů zahrnovala 60 staveb. Sky Rezidence Bohdalec získala cenu odborné poroty a následně i cenu architektů jako absolutní vítěz v celé ČR.

Sky Rezidence Bohdalec

Moderní komplex dvou osmipodlažních objektů v Praze 10 doplňuje soubor navazující zástavby, který zároveň reaguje na provoz v okolních ulicích tím, že je do vnitrobloku navržena klidová zóna s balkony, terasami a zelení. Architektonické řešení Sky Rezidence Bohdalec je dílem Ing. arch Miroslavy Tylšové a Ing. arch Vojtěcha Taraby ze studia APRIS 3MP. Vychází z kompozice klasického pražského bloku, jaké jsou například na Vinohradech či Žižkově. Sky Rezidence Bohdalec nabízí dynamické bydlení pro aktivní lidi, kteří milují život uprostřed městského dění. Těm vycházejí vstříc nejen promyšlenými dispozicemi a osobitým prostředím každé bytové jednotky, ale také přilehlým okolím, jež nabízí pohodlnou dostupnost obchodů, sportovního a kulturního vyžití či snadné a rychlé cesty ven z města.

www.skybohdalec.cz

SKY Rezidence Bohdalec
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Conti Development

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky