kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Realitní kancelář Svoboda & Williams spouští další etapu pronájmu bytů ve Fragmentu

Realitní kancelář Svoboda & Williams spouští další etapu pronájmu bytů ve Fragmentu

Fragment
Foto: Svoboda & Williams
Poslední měsíce zbývají do kolaudace Fragmentu, jedinečného projektu prémiového nájemního bydlení v pražském Karlíně. Rezervovaná je už polovina z dostupných jednotek, které společnost Svoboda & Williams exkluzivně nabízí k pronájmu. Nově je zájemcům o nepřehlédnutelný projekt k dispozici dalších 61 bytů.

Fragment umí nabídnout jedinečné bydlení široké škále nájemců, bez ohledu na to, v jaké fáze života se právě nacházejí: od účelně zařízených studií pro jednotlivce až po velkorysé mezonety se střešními terasami. „Největší zájem mají klienti o malometrážní studia, která nabízejí vysoký standard bydlení za příznivou cenu, vysoká poptávka je i po bytech 2+kk,“ konstatuje Eva Jílková, Senior Property Consultant v týmu realitní kanceláře Svoboda & Williams. „Souvisí to s tím, že u dosud podepsaných nájemních smluv převažují bezdětní mladí profesionálové, kteří hledali bydlení jako jednotlivci či pár,“ dodává. Další významnou skupinu nájemců tvoří firmy pořizující ve Fragmentu firemní bydlení pro své zaměstnance.

Ambiciózní projekt developerské společnosti Trigema si od začátku klade za cíl začít psát zcela novou kapitolu nájemního bydlení v Česku. Byty, které vznikají za majestátní fasádou z dynamicky členěných bloků, budou proto od podlahy po strop zařízené designovým nábytkem. Všechny interiéry charakterizuje soudobý, elegantní styl v umírněné barevnosti, který oživují chytře zvolené barevné akcenty a zajímavé solitéry. „Právě díky jejich variacím jsme dosáhli toho, že byty nepůsobí unifikovaně, ale každý má svůj osobitý charakter,“ zdůrazňuje interiérová designérka Lucie Nováková, která měla na starosti finální podobou všech 140 jednotek. I u nejmenších studií kladla důraz na dostatek úložných prostor a pocit vzdušnosti. „Hodně jsme využívali modulární nábytek, vybírali kousky, které jde snadno přesouvat, aby prostor nepůsobil zaskládaně a jeho využití bylo co nejvíc variabilní,“ dodává designérka.

Exkluzivním dodavatel nábytku a svítidel je společnost Lino Design. Maximální komfort života budoucím nájemcům zajistí špičkové technologické vybavení všech jednotek i široká škála nadstandartních služeb, které jim budou v případě zájmu k dispozici. První nájemníci se do nových domovů nastěhují už v březnu 2023. 

Více o projektu se dozvíte na frgmnt.cz.

Galerie

Foto: Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky