kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Realitní novinky ze Slovenska: V Žilině vyroste sedm viladomů

Realitní novinky ze Slovenska: V Žilině vyroste sedm viladomů

dům
Foto: Licitor Development
Jaké realitní novinky se udály na Slovensku?

V Žilině vyroste sedm viladomů

V Žilině vyroste další rezidenční projekt. Lokální developer Licitor Development se zde pouští do komorního projektu v městské části Budatín. Vedle bytových domů projektu Kvetnice, na kterém spolupracuje s Cresco Real Estate, se chystá do výstavby sedmi řadových domů se sedmnácti bytovými jednotkami. Viladomy vyrostou v blízkosti řeky Váh v pětiminutové pěší vzdálenosti od centra města a budou seskupeny do půdorysu ve tvaru písmene U. Uprostřed vznikne i zelený vnitroblok pro obyvatele domu.

Bratislava dostane novou městskou čtvrť

V bratislavské lokalitě Nové Pálenisko se rýsuje zbrusu nová městská čtvrť Nový Ružinov. Jedná se o největší rezidenční projekt developerské společnosti CZ Slovakia, za kterým autorsky stojí ateliér Compass Architekti a krajinářský Architekt Labak. První etapa s 296 byty a apartmány je už dokončená a vyprodaná. Druhá je rozestavěná a vznikne v ní pět viladomů se 157 byty a následně pak i dvojice sedmipodlažních polyfunkčních budov se 16 byty a 166 nebytovými prostory. Třetí etapa se připravuje.

dům
Foto: CZ Slovakia

Investiční příležitost na Malinu-Brdu

V blízkosti města Ružomberok, na svahu lyžařského střediska Malino-Brdo, finišuje dostavba 62 chaletů se 186 investičními apartmány. Třípodlažní domy rozeseté po svahu mají v každém podlaží jednu jednotku se samostatným vchodem a vlastní terasou. V další etapě se bude stavět dům se SKY apartmány, wellness, kavárnou, restaurací a dětským koutkem. Rezidenční projekt uprostřed přírody nese jméno podle nedaleké vodní nádrže Hrabovo a jeho autorem je ikona soudobé slovenské architektury architekt P. C. Abonyi.

dům
Foto: P. C. Abonyi

Hotel Tatry se změní na apartmány

V Tatranské Lomnici probíhá přestavba dřívějšího Hotelu Tatry na luxusní apartmánový dům – Kuszmannov bazar. I po rekonstrukci původní budovy by dům měl mít typické dřevěné ozdobné prvky, krytou verandu a celkový vzhled ve stylu art deco. Název apartmánového domu souvisí s historií místa z přelomu 19. a 20. století. Vznikne zde celkem dvanáct apartmánů s dispozicí dvou až tří pokojů a pod střechou budou mezonety. V přízemí se plánuje i malá restaurace a řemeslná pekárna s cukrárnou.

dům
Foto: Kuszmannov bazar

Autor: Věra Tůmová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky