kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Realitní trh jako příležitost pro kariérní růst a osobní rozvoj

Realitní trh jako příležitost pro kariérní růst a osobní rozvoj

počítač
Foto: Pixabay
Realitní trh je jako živý organismus: neustále se mění a reflektuje aktuální ekonomickou situaci i náladu ve společnosti. Přináší příležitost k osobnímu rozvoji a budování kariéry. Zorientovat se na realitním trhu chce čas, praxi a znalosti. Nezbytné je sledovat dění ve světě realit a sebevzdělávat se.

Program MBA Real Estate pro konkurenční náskok

Pracovníci realitního trhu musí disponovat odbornými znalostmi a proniknout do konkurenčního prostředí. Znalosti a vzdělání získají na vysoké škole Business Institut, která nabízí studijní program MBA Real Estate s přednáškami a e-learningem. Přihlásit se mohou nejenom realitní makléři, ale i odborníci z oblasti realit i ostřílení majitelé a zástupci realitních kanceláří, stavebních společností a facility managementu.

Program MBA pod vedením zkušených lektorů

Studijní program MBA Real Estate je určen všem lidem, kteří se zajímají o realitní trh. Zájemci se mohou přihlásit do kombinovaného studia, které startuje už začátkem října. Studenty povedou kapacity realitního trhu, jmenovitě například Mgr. Vladimír Syruček, který se věnuje trhu s nemovitostmi od roku 1993, nebo pan Ing. Luděk Novák, který byl v roce 2004 certifikován Společností pro certifikaci odhadců majetku jako odhadce majetku pro oceňování nemovitostí.

Program MBA pro orientaci na realitním trhu

Zkušení lektoři s praxí provedou studenty širokým okruhem témat. Po absolvování studia získají manažerské dovednosti v oblasti Real Estate, naučí se analyzovat realitní trh a seznámí se s daňovou problematikou. Z kombinovaného studia si odnesou potřebné znalosti, jak obchodovat s nemovitostmi a uplatní je ve své praxi.

Online studium jako alternativa ke kombinovanému studiu

Pokud zájemci o vzdělání nemohou v říjnu nastoupit na kombinované studium, mohou se nově kdykoliv přihlásit do nového programu MBA Real Estate online a začít studovat dle svých preferencí. V této flexibilní formě studia se vzdělávají formou videopřednášek.

Realitní trh se neustále vyvíjí. Vzdělání na Business Institutu zajistí absolventům konkurenční náskok, podpoří kariérní růst a rozhled ve světě realit.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky