kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rodinné domy Na Dlážděnce: Klidné bydlení za Prahou

Rodinné domy Na Dlážděnce: Klidné bydlení za Prahou

Zdroj/foto: Azur Real Estate
Ve východní části Středočeského kraje vzniká komorní developerský projekt Na Dlážděnce, který tvoří jedenáct praktických a prostorných rodinných domů se zahradou. Domy s uměřeným designem ve slepé ulici na okraji obce svým majitelům zajistí nejen pohodlí a dostatek místa pro všechny členy domácnosti, ale především klid a pocit skutečného domova.

Na okraji malé obce Tatce, zhruba 40 kilometrů od Prahy mezi Českým Brodem a Poděbrady, vzniká projekt Na Dlážděnce, který přinese jedenácti rodinám splněný sen o vlastním bydlení stranou velkoměstského ruchu, uprostřed zelené krajiny lužních lesů jižně od toku Labe. Celkem deset řadových dvojdomů a jeden solitér působí harmonicky a již zdálky evokují klidné a příjemné sousedství, kde rodiče mohou bez obav nechat děti hrát si na zahradě nebo pod okny na ulici.  

Vlastní studna 

Srdcem dvoupodlažních domů je velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a zahradu. Zbytek prvního podlaží patří koupelně, chodbě a garážovému stání. Ve druhém nadzemním podlaží je ložnice, dva dětské pokoje –některý z nich může posloužit jako pracovna – a další koupelna. Celková užitná plocha domů je 163 metrů čtverečních, terasa má 22 metrů čtverečních a zahrada 600 metrů čtverečních. Součástí standardů je podlahové vytápění, velkoformátová okna s izolačními trojsky, bezpečnostní dveře, sanita v koupelnách a příprava na osazení solárních panelů. Každý dům má svou vlastní studnu.  

Zdroj/foto: Archiv

Vlakem na Masaryčku každou půlhodinu

Tatce se zhruba šesti stovkami stálých obyvatel leží v okrese Kolín asi 40 km za Prahou. Domy Na Dlážděnce jsou situovány v západním cípu obce s výhledem do polí, stranou jakéhokoli ruchu i dopravního provozu, avšak zároveň jen několik kilometrů od sjezdu z Hradecké dálnice. Jízda autem do Prahy zabere necelou třičtvrtěhodinku, cesta vlakem z 1,5 km vzdáleného nádraží na pražské Masarykovo nádraží jezdí v půlhodinových intervalech a trvá 50 minut.

Občanská vybavenost i volný čas

Přímo v obci je mateřská a základní škola, fotbalový klub, tenisový kurt a také knihovna. Další občanskou vybavenost budou mít majitelé nových domů k dispozici v 10 km vzdáleném Českém Brodě nebo Poděbradech (15 km). Nabídka výletních cílů v turistické oblasti Kutnohorsko a Kolínsko, kterou protíná hustá síť pěších stezek i cyklotras, nemá konkurenci. Samotné Tatce jsou jednou ze zastávek regionálního projektu Tajuplná místa Podlipanska, který vede po zajímavých místech opředených tajemstvím a dávnými pověstmi.  

Podzim 2023  

Stavba projektu Na Dlážděnce bude zahájena v listopadu letošního roku, dokončení se plánuje na podzim 2023. Výhradním prodejcem domů je společnost Azur Real Estate.      

Zdroj/foto: Azur Real Estate
Zdroj/foto: Azur Real Estate
Zdroj/foto: Azur Real Estate
Zdroj/fotot. Azur Real Estate
Zdroj/foto: Azur Real Estate
Zdroj/foto: Azur Real Estate
Zdroj/foto: Azur Real Estate

Text: Roman Zvarič Foto: Azur Real Estate

Autor: Roman Zvarič

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky