kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Správný management dokáže ovlivnit váš úspěch v realitách

Správný management dokáže ovlivnit váš úspěch v realitách

Foto: Cambridge Business School

Realitní trh je dynamickým odvětvím, které vyžaduje nejen komplexní znalosti koupě, prodeje a správy nemovitostí, ale i vynikající schopnosti v oblasti managementu, které mohou výrazně ovlivnit vaši šanci na úspěch.

Pokud nemáte letité manažerské zkušenosti, je dobré se jim naučit od profesionálů. Manažerské vzdělání je dnes již i v ČR zavedeným pojmem a Cambridge Business School se se svým MBA programem Real Estate přímo specializuje na manažery z realitního segmentu. Tato škola má bohaté zkušenosti v oblasti manažerského vzdělávání a její kvalitu potvrzuje i řada prestižních akreditací, včetně britské akreditace ASIC.

Foto: Cambridge Business School

Komplexní manažerské studium programu Real Estate vám nabízí:

Specializované znalosti

Hlubší a komplexnější porozumění trhu s nemovitostmi, včetně oceňování, investic a právních aspektů. To umožňuje lépe porozumět a řešit specifické výzvy spojené s realitním sektorem.

Praktické dovednosti

Osvojíte si obchodní jednání s klienty i partnery, poznáte facility management, naučíte se oceňování nemovitostí a vhodné formě marketingu. Tyto dovednosti jsou pro úspěšné obchodování klíčové.

Širší perspektiva

Studium umožní studentům porozumět širším souvislostem, jako jsou ekonomické trendy, urbanistické plánování a právní předpisy, které ovlivňují trh s nemovitostmi.

Síť kontaktů

Během studia budete mít příležitost navázat kontakty s odborníky a spolužáky, což může vést k budoucím profesním příležitostem a spolupracím.

Flexibilní studium

Flexibilita výuky je velkou prioritou, a proto se na Cambridge Business School studenti při kombinované formě studia scházejí fyzicky pouze čtyřikrát do roka a po zbytek času studují odkudkoli, kde je jim to pohodlné. Všechny studijní materiály mají k dispozici online a stejně probíhá i komunikace s lektory. Pro ty nejvíce zaneprázdněné byl nedávno zařazen do nabídky i program Real Estate online, který je zcela plnohodnotnou alternativou kombinované formy studia.

Foto: Cambridge Business School

Ať již jste majitel realitní kanceláře, makléř, nebo se zabýváte správou nemovitostí, tak díky úspěšnému absolvování programu Real Estate získáte významnou výhodu. To potvrzuje i jeden z absolventů Jan Olexa, který ve své referenci uvádí: „Pro studium jsem se rozhodl hlavně kvůli prohloubení znalostí z oboru Real Estate. Oceňuji hlavně přístup a profesionalitu lektorů, kteří svými dlouholetými zkušenostmi přispěli k hlubším poznatkům nejen v oblasti nemovitostí. Jeden z největších přínosů pro mě osobně bylo studium prodejních dovedností, které denně využívám a uplatňuji do praxe.“

Celkově lze říct, že správný manažerský přístup má klíčový vliv na úspěch nejen v realitním odvětví. Profesionální odbornost, strategické plánování, finanční management a správná komunikace jsou stěžejním prvky úspěchu, které určitě oceníte. S rostoucí konkurencí a dynamikou trhu je totiž důležité se neustále rozvíjet a držet krok.

Zaujalo vás studium MBA na Cambridge Business School? Pro přihlášení je teď ten správný čas. Nejbližší studijní cyklus již brzy začíná.

Autor: Cambridge Business School

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky