kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » V horském projektu Trio Harrachov zbývají poslední volné apartmány

V horském projektu Trio Harrachov zbývají poslední volné apartmány

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti svoboda & williams
Projekt Trio Harrachov, tvořený trojicí bytových domů, vzniká v klidném údolí říčky Kamenice, přitom jen pár kroků od populárního lyžařského areálu, běžkařských tratí a cyklostezek. Realitní kancelář Svoboda & Williams má v roli exkluzivního prodejce v nabídce několik posledních apartmánů v tomto jedinečném horském projektu.

Návrh projektu Trio Harrachov, který bude po svém dokončení tvořen třemi bytovými domy, vznikl v ateliéru ArchiSPACE a zaujme nevšedním spojením typické krkonošské architektury s prvky současného designu. Domy působí svěžím, přesto tradičním dojmem a dohromady nabízejí celkem 44 útulných apartmánů o dispozicích 1 + kk až 3 + kk. Téměř všechny jednotky rozšiřuje terasa nebo balkon a jsou orientovány na jih či jihovýchod. Z oken se otevírají výhledy na říčku Kamenici a protější zalesněný svah. Jednotlivé apartmány jsou k prodeji v dokončeném stavu, včetně kvalitních dřevěných podlah, oken s izolačními trojskly a bezpečnostních dveří.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti svoboda & williams

Apartmány Trio Harrachov představují ideální rekreační zázemí pro milovníky aktivního životního stylu i horské přírody. Současně jde o komfortní alternativu k chatě či chalupě ve vyhledávaném krkonošském středisku se širokým spektrem služeb a možností celoročního sportovního vyžití pro celou rodinu – v blízkém okolí se totiž nachází také golfové hřiště, tenisové kurty nebo lanové centrum. Vzhledem k potenciálu dalšího pronájmu představuje koupě těchto apartmánů rovněž zajímavou investiční příležitost, která je navíc podpořena nebývalým zájem o rekreační nemovitosti v posledních měsících.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti svoboda & williams

První z domů získal kolaudační souhlas v květnu 2020. V současné době probíhá výstavba dvou domů, jejichž dokončení je naplánováno na červen 2022. Více informací o projektu Trio Harrachov najdete zde.   

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti svoboda & williams

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky