kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » V The Flow Building byly dokončeny kanceláře pro společnost Graebel

V The Flow Building byly dokončeny kanceláře pro společnost Graebel

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel
The Flow Building, vlajkový projekt společnosti Flow East na pražském Václavském náměstí, přivítala jako svého prvního nájemce předního světového poskytovatele relokačních služeb Graebel Companies, Inc. (Graebel). Interiéry i vybavení právě dokončeného nového sídla společnosti s plochou přibližně 1 000 metrů čtverečních byly navrženy na míru jejím potřebám. Pro Graebel tak vytvářejí výjimečné pracovní prostředí v jedné z nejžádanějších pražských kancelářských budov.

Poptávka po firemních relokačních službách rychle roste, a tak Graebel hledal kancelářské prostory, které by poskytly odpovídající zázemí rozšiřujícímu se týmu společnosti a vyhovovaly by její firemní kultuře založené na spokojenosti a celkovém well-beingu zaměstnanců. Vzhledem k tomu, že Graebel pokračuje v náboru nových kolegů pro svoje lokální zastoupení, bylo cílem najít budovu, která zaujme největší talenty z regionu.

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

Kanceláře Graebel v The Flow Building byly navrženy studiem Chapman Taylor stojícím i za designem samotné budovy. Tvoří je kombinace rozmanitých pracovních prostředí uzpůsobených na míru nájemci, včetně tematických zasedacích místností inspirovaných jeho globálním působením, odhlučněných boxů pro nerušené telefonování či klidových zón. Pro maximální efektivitu byly do prostoru zakomponovány prvky umožňující využívat hot desking. S neustále se rozšiřujícím více než 100členným lokálním týmem má Graebel k dispozici vlastní prostornou kuchyni a relaxační zázemí v čele budovy s výhledem na Václavské náměstí.

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

„Nové prostory společnosti Graebel jsou ukázkou všech výhod, které může svým nájemcům The Flow Building nabídnout,“ říká Petr Červený, leasing manažer společnosti Flow East. „Tyto kanceláře, jež zde byly dokončeny jako vůbec první, odrážejí ducha celé budovy a zároveň vystihují podstatu podnikání společnosti Graebel: jsou moderní, živé a dynamické. Díky přístupu do společných prostor The Flow Building, včetně střešní terasy a lounge nazvané The Flow Zone, si zaměstnanci Graebel mohou užívat práci i volný čas v prostředí, jež aktivně podporuje osobní pohodlí a well-being svých uživatelů.“

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

Kanceláře, které se nachází ve druhém patře The Flow Building, využívají její flexibilitu, udržitelnost a kvalitu zázemí pro nájemce. Byla zde implementována řada řešení k optimalizaci pohodlí zaměstnanců, včetně parametricky řízeného stínění vnější fasády, které je chrání před slunečním zářením a současně zajišťuje dostatek denního světla. Budova je navržena s ohledem na dosažení maximální efektivnosti jejího provozu. Topení a chlazení zajišťuje VRV (Variable Refrigerant Flow) systém tepelných čerpadel. Technologická řešení jsou rozdělena do zón umožňujících jejich individuální ovládání s ohledem na obsazenost jednotlivých částí objektu. Osobitá 3D fasáda s trojitým zasklením disponuje otevíratelnými okny, která umožňují nájemcům větrat svůj prostor přirozeným způsobem. Střešní terasa pak otevírá všem nájemcům možnost pobytu na čerstvém vzduchu a působivý výhled na panorama Prahy, aniž by museli opustit budovu.

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

Graebel je přední globální poskytovatel řešení v oblasti mobility talentů a pracovního prostředí, který své služby dodává společnostem zařazeným v žebříčcích Fortune 500 či Global 1000 a jejich zaměstnancům ve 165 zemích světa. Hlavní pobočky pro region EMEA se nacházejí v Praze, Londýně a v irském Dundalku a společnost své působení rozšiřuje do celé Evropy. V roce 2020 otevřela také kanceláře v Mnichově a v Ženevě. Další informace jsou dostupné na Graebel.com.

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

Přesun do The Flow Building otevírá nejnovější kapitolu dlouhodobého partnerství společnosti Graebel s developerem Flow East. Graebel do nových prostor přechází po letech pronájmu kanceláří v budově Forum na Václavském náměstí a v Richtrově domě na Malém náměstí. Stěhování bylo uskutečněno s vizí expanze společnosti a dalšího růstu počtu členů jejího týmu.

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

„Jsme nadšení, že jsme se přesunuli do jedné z nejpozoruhodnějších a nejvýznamnějších nových kancelářských budov v Praze,“ říká Casey Phelps, senior viceprezidentka a ředitelka Graebel pro region EMEA. „Chceme, abychom v rámci našeho růstu oslovovali a pro náš tým získávali největší talenty na trhu. Přesunem do prostor v The Flow Building zároveň pokračuje náš vynikající vztah se společností Flow East a daří se zde vytvářet atmosféru, jež nám pomáhá rozvíjet úžasnou firemní kulturu pro současné i budoucí kolegy. Rozhodujícím faktorem pro nás byl zřetel, který budova klade na udržitelnost a zdravé vnitřní prostředí. Zohledňovat toto je nyní ještě významnější v kontextu změn klimatu či pandemie, jímž čelíme.“

Zdroj/foto: Se souhlasem Graebel

V The Flow Building se dokončují práce pro budoucí nájemce. K pronájmu je stále k dispozici 3 000 metrů čtverečních, včetně působivých kancelářských prostor s panoramatickým výhledem na Prahu v nejvyšším patře. Architektonická hodnota budovy, vynikající dostupnost veřejnou dopravou a důraz na udržitelnost i pohodlí uživatelů z ní činí jednu z nejžádanějších komerčních nemovitostí ve městě.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky