kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Vila ÉPOQUE – nová epocha bydlení

Vila ÉPOQUE – nová epocha bydlení

terasa
Foto: All New Development
Představujeme vám zcela výjimečnou Vilu ÉPOQUE. Vilu, která ukrývá pět naprosto originálních bytů ve výjimečném standardu, na kterém se podíleli také designéři legendární italské značky Poliform.

Vilu ÉPOQUE již koncem příštího roku naleznete při procházkách Malvazinkami a Bertramkou na Praze 5, pár kroků od Pickova domu a slavné Winternitzovy vily architektů Adolfa Loose a Karla Lhotáka.

Koexistence prvotřídní funkčnosti, vytříbeného designu a vysokých nároků na životní styl budoucích obyvatel tohoto domu formoval charakter Vily ÉPOQUE. Naleznete zde vybrané materiály nejvyšší kvality a také technologie, jež posouvají hranice v rezidenčním luxusním segmentu na novou úroveň. Součástí standardního vybavení každé rezidence budou úložné systémy a kuchyně Poliform se spotřebiči Miele, bezrámové okenní systémy a ke každé rezidenci je samozřejmostí prostorná garáž s vlastní klubovou místností. Třešničkou na dortu je velkolepý střešní bazén s proskleným dnem.

Luxus, tak jak jej vnímáme, znamená hlavně velkorysý prostor, pro váš život, pro vaše děti, také vaše záliby a věci v úrovni, která reprezentuje váš styl a kvalitu života. Jako existuje haute cuisine ve stolování a haute couture v oblékání, Vila ÉPOQUE reprezentuje haute design v architektuře.

5 originálů Vily ÉPOQUE

Každý z pěti bytů je jedinečný, nicméně všechny mají společnou „DNA“. Ta je tvořena smyslem pro prvotřídní design, luxus, technologickou inovaci ve spojení s tradičním řemeslem a s akcentem na soukromí a bezpečí budoucích majitelů rezidencí ve Vile ÉPOQUE. Autorem architektury je architektonické studio under-constrution. Návrh zeleně, zahrad a soukromých teras nese rukopis oceňovaného Ferdinanda Lefflera. Vše je pak jako orchestra vedeno pod taktovkou butikového developera All New Development. Prodej bude spuštěn již letos na podzim, a to exkluzivně u realitní kanceláře Lexxus Norton.

  • Developer a investor: All New Development
  • Architekt: under construction
  • Interior design: Poliform
  • Landscaping: Flera
  • Výhradní prodejce: LEXXUS Norton

Galerie

Foto: All New Development

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky