kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Viladomy Pod Skalkou: Klidné bydlení kousek od Brna

Viladomy Pod Skalkou: Klidné bydlení kousek od Brna

dům
Foto: V-STAV A, spol. s r. o.
Komorní projekt v obci Ochoz u Brna přímo na hranici chráněné krajinné oblasti přináší na realitní trh exkluzivní dvoupodlažní viladomy 5+kk se zahradou, dále řadové domy, dvojdomy a stavební parcely. Rezidenti projektu Pod Skalkou se mohou těšit na život uprostřed zeleně, daleko od velkoměstského ruchu, avšak zároveň se skvělou dostupností do moravské metropole.

Zhruba deset kilometrů na severovýchod od Brna, přímo u chráněné krajinné oblasti Moravský kras, vyrůstá ojedinělý rezidenční projekt Pod Skalkou. Jeho vlajkovou lodí jsou čtyři exkluzivní dvoupodlažní viladomy s navazující terasou, zahradou a případně garáží na pozemcích o velikosti přibližně 1000 metrů čtverečních. Všechny vily jsou zasazeny do jihozápadně orientovaného mírného svahu pod lesem na okraji obce a z jejich oken se otevírají působivé výhledy na malebné Ochozské údolí ohraničené zalesněným horizontem.   

dům
Foto: V-STAV A, spol. s r. o.

Velkoformátová okna 

Elegantní vily s nadčasovým minimalistickým designem, praktickou dispozicí 5+kk a celou řadou moderních technologií mají užitnou plochu od 210 do 225 metrů čtverečních. Spodní podlaží vil – na úrovni ulice – tvoří garáž pro dva vozy, prostorná vstupní hala, technická místnost a dále pokoj, který může sloužit například jako pracovna nebo zázemí pro hosty.

Hornímu podlaží dominuje velkorysý obývací pokoj kombinovaný s jídelnou a kuchyní, který díky velkoformátovým oknům orientovaným na jih a stropu otevřenému až do krovu působí velice vzdušným dojmem a po celý den zůstává mimořádně světlý. Z obývacího pokoje vede přímý výstup na krytou terasu s betonovou dlažbou a na ni navazující zahradu.

Vedle obývacího pokoje se v horním podlaží nacházejí dvě ložnice se společnou koupelnou a master bedroom s praktickou šatnou a vlastní koupelnou. Ze všech tří ložnic lze přes francouzská okna projít do zahrady. Díky vyvýšené pozici domů se majitelé mohou těšit kromě výhledů na ničím nerušené soukromí. 

dům
Foto: V-STAV A, spol. s r. o.

Ekologický provoz

Projekt klade velký důraz na použití kvalitních materiálů a zároveň ekologický provoz. Součástí vysokého standardu jsou hliníková okna a dveře Schüco s izolačními trojskly, elektrické podlahové topení ve všech místnostech, dřevěné třívrstvé podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, sanita Villeroy Boch a příprava na krbovou vložku. Na fasády návrh počítá s kombinací omítky a sibiřského modřínu.

Každý viladům je vybaven rekuperační jednotkou s integrovaným tepelným čerpadlem a akumulační jímkou na dešťovou vodu. Samotné pozemky, respektive zahrady, jejichž rozloha činí přibližně 800 metrů čtverečních, budou z čelní strany ohraničeny pohledovým betonem. Jejich hlavní části jsou v úrovni horního podlaží domu, tedy nad úrovní ulice. To zajistí obyvatelům přirozené soukromí.   

bydlení
Foto: V-STAV A, spol. s r. o.

Řadovky, dvojdomy i pozemky 

Jen několik desítek metrů od čtveřice vil vyrostlo 25 řadových domů se zahradou, balkonem, některé se pyšní krytou terasou. Domy s dispozicí 4+kk s garáží, 4+kk bez garáže, 5+kk s garáží a 5+1 bez garáže už mají své nové majitele. Ke všem řadovkám patří parkovací stání na vjezdové cestě, přičemž na přilehlé komunikaci bude k dispozici dalších 24 parkovacích míst.

Hned vedle vzniklo dalších osm bytových jednotek ve formě čtyř dvojdomů 6+kk s garáží, zahradou a venkovní terasou. K prodeji a nastěhování je nachystáno posledních pět bytů  Developerovi se už podařilo prodat také všech 23 zasíťovaných stavebních parcel o rozloze od 650 až do 1086 metrů čtverečních, na nichž si vlastníci postaví bydlení podle svých představ. Součástí celého projektu je také vkusné a praktické řešení veřejných prostranství. Zástavbu doplní upravené plochy veřejné a uliční zeleně.  

bydlení
Foto: V-STAV A, spol. s r. o.

Školka, škola, lékař, stomatolog   

Oblast Pod skalkou je situována v rezidenční části obce Ochoz u Brna, pouhých sedm kilometrů od brněnské městské části Líšeň. Právě v těchto místech začíná chráněná krajinná oblast Moravský kras s rozmanitou flórou a faunou, nekonečnými lesy, zvlněnými stráněmi a tajemnými jeskyněmi.

V těsné blízkosti Ochozu, kde aktuálně žije přibližně 1300 obyvatel, se vine zalesněné údolí potoku Říčky se stejnojmenným přírodním parkem a naučnou stezkou. V obci je základní občanská vybavenost, základní a mateřská škola, lesní mateřská škola, praktický lékař pro dospělé, stomatologická ordinace, pobočka České pošty a několik restaurací. V loňském roce zde bylo vybudováno moderní multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal, fotbal, basketbal a jiné míčové hry.

Alternativní dopravu do Brna místním obyvatelům nabízí autobus. Linky 201 a 202 se zastávkou v docházkové vzdálenosti od projektu Pod Skalkou jezdí pravidelně do stanice Brno-Židenice, kde je také nádraží.  

Kolaudace v červnu  

Všechny domy jsou promyšleny do nejmenšího detailu, svým majitelům zajistí nejen pohodlí a dostatek místa pro všechny členy domácnosti, ale především klid uprostřed překrásné přírody a pocit skutečného domova. Čtveřice viladomů je aktuálně v pokročilém stadiu výstavby, kolaudace se plánuje na červen letošního roku.

Autor: Roman Zvarič

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky