kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zkolaudovaný komplex Unicity přinese Plzni stovku nových bytů

Zkolaudovaný komplex Unicity přinese Plzni stovku nových bytů

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Daramis
Moderní a komfortní bydlení v Plzni v blízkosti Borského parku a vodní nádrže České údolí poskytne netradiční projekt Unicity Plzeň, jehož třetí a poslední fáze byla právě dokončena. V současné době se jedná o jediný již zkolaudovaný rezidenční projekt na plzeňském trhu.

 „Byty ve třetí etapě jsou určeny zejména pro vlastní bydlení. Jsou koncipovány od velikosti 2kk  až po 4kk. Každý byt disponuje balkonem či terasou, parkovacím stáním a sklepní kójí. O byty je velký zájem, většina zájemců, kteří přijdou na schůzku, nakonec byt koupí. Obecně spatřujeme velký rozdíl mezi zájemci o bydlení v Praze a Plzni, zatímco pražští zájemci jsou ochotni si na výstavbu nového projektu i delší dobu počkat, v Plzni je situace odlišná a většina zájemců cílí na dokončené byty připravené k nastěhování.,“ uvádí Tomáš Kellovský ze společnosti Daramis.

Zájemce zaujme zejména koncept projektu s vlastním vnitroblokem, kde se nachází multifukční hřiště, venkovní posilovna, grily a vybavení pro relaxaci.

Rezidenti také ocení  blízkost vodní nádrže České údolí, včetně přilehlých parků, které lze využít jak na procházky, tak i aktivní vyžití jako je jízda na kole, na in-line bruslích, běh apod. Ke spokojenému bydlení přispívá i Bistro Rosemary a Pekařství Kuri Stříbro, které se nachází přímo v projektu Unicity.

Projekt se nachází v sousedství Západočeské univerzity, odkud je výborná dopravní dostupnost centra Plzně. Zajišťuje ji několik autobusových linek a tramvajová linka, která vede do centra města se zastávkou u projektu. Nedaleko za domy je navíc možné se napojit na hlavní silniční tah na Klatovy a přivaděč k dálnici D5, odkud je to necelou hodinu do Prahy či na hraniční přechod Rozvadov.

Více k celému projektu včetně seznamu bytů na prodej, jejich půdorysu a vizualizace naleznete na unicity.cz.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky