Slavíkova 4

MODERNÍ BYDLENÍ V KOMORNÍM PROJEKTU
1 bd - 4 bd
22 m2 - 119 m2
CZK 3 980 000 - 21 139 000
Inquire more about a project

About project

Slavíkova 4 představuje nové byty v komorním projektu znovuzrozeného činžovního domu na Praze 3 – Vinohrady. Jedná se o kompletní rekonstrukci nádherného secesního domu z 19. století, který stojí jen pár kroků od Náměstí Jiřího z Poděbrad. Jde o jednu z nejcitlivějších a nejnáročnějších rekonstrukcí v rámci této lokality, která probíhá na základě původních architektonických plánů s ohledem na udržení secesního ducha budovy a zachování historických prvků, zejména v rámci společných prostor. Pro zajištění komfortu moderního bydlení a vytvoření kvalitních dispozic došlo k rozsáhlým stavebním zásahům, které umožnily vytvořit kvalitní dispoziční řešení bytových jednotek. Projekt nabízí byty o dispozicích od 1+kk až po rodinné bydlení o velikosti 4+kk, které jsou rekonstruovány za použití velmi kvalitních materiálů a jsou prodávány kompletně dokončené ve vysokém standardu. Klientům se nabízí také možnost vlastního dokončení při koupi bytu ve stavu white walls.

Standardy bytů na Praze 3 zahrnují repliky špaletových oken, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kazetové interiérové dveře a dvoukřídlé vchodové dveře. V bytech jsou datové rozvody, domovní telefon, příprava pro satelitní TV a vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Ke každému bytu patří také sklep.

Městská část Vinohrady patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším pražským lokalitám s velkým množstvím obchodů, restaurací, kaváren, oblíbeným farmářským trhem, v blízkosti Riegrových sadů a několika dalších zelených ploch, kde se odehrávají různé festivaly a další kulturní akce pod širým nebem. Kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení, stejně jako dostatek zeleně a blízkost historického centra činí z Vinohrad jedno z nejžádanějších míst pro život v metropoli. Byty na této adrese jsou oblíbené jak k rezidenčnímu bydlení, tak i jako investice na dlouhodobý pronájem.

Browse properties

Project location

@@Poptat developerský [email protected]@

Please fill out the fields below.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.