Aldrov Apartments & Resort

Aldrov
4 500 000 - 15 150 000 Kč
www.crescon.cz/cs/projekty/aldrov Poptat projekt

O projektu

Projekt Aldrov je luxusní horský komplex určený pro vlastní rekreaci a zároveň pro stabilní investici, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé sami nevyužívají.

Po vzoru úspěšných projektů realizovaných v alpských střediscích v Rakousku, v Německu nebo ve Švýcarsku umožní pronájem trvalou udržitelnost široké škály služeb a zajímavou návratnost investice v čase, kdy nebudou apartmány svými majiteli obsazeny. Pronájem jednotek bude zajišťovat profesionální hotelový operátor a majitelům tak nebude přinášet žádné starosti. Výnos z pronájmu je možné očekávat už po prvním roce fungování.

V osmi horských chatách bude umístěno celkem 139 moderních apartmánů v dispozicích 1 + kk, 2 + kk, 3 + kk a 4 + kk o velikosti od 37 do 119 m². Apartmány budou nabízeny jako plně vybavené včetně kuchyně, nábytku a veškerého vnitřního zařízení. Ke každému apartmánu náleží jedno podzemní parkovací stání a sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení. Další dvě samostatné budovy pak budou vyhrazeny službám prvotřídního horského hotelu – recepci, službám concierge, wellness & spa, snídaňové lounge, restauraci s vinným barem nebo vlastní pekárně.

Kompletní popisek

Poptat komerční projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.