Moderní kanceláře, od 250 m², Praha 4 - Nusle

100 000 - 400 000 Kč
Poptat projekt

O projektu

Naše společnost nabízí k pronájmu kanceláře v projektu moderní komerční budovy na jedinečné adrese, přímo na stanici metra C-Pankrác.

Zajímavé architektonické řešení v půdorysném tvaru písmene L se zeleným vnitřním atriem a celkovou administrativní plochou zhruba 7 000 m2 se tak stane ideálním řešením pro středně velké společnosti. 
V této budově naleznete moderní pracovní prostředí splňující ty nejnáročnější požadavky pro Vaší rozvíjející se společnost s možností zřízení klientského centra v přízemí objektu a s komfortem nezbytného zázemí obchodně-administrativního komplexu, které je zajištěno propojením se sousedními objekty. 

Dále je v projektu plánována centrální recepce, parkovací místa v garážích, jednací místnosti, otevíratelná okna, zdvojené podlahy, vstupy do budovy 24/7, ostraha 24/7, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, úklidová služba, bezpečnostní turnikety při vstupu do kancelářských prostor, bezpečnostní kamery (CCTV), nádrže na dešťovou vodu, parkování pro cyklisty.

Energeticky úsporné systémy a stavební inženýrství byly zahrnuty do plánovacího procesu od samého počátku, díky čemuž bude budova šetrná nejen k životnímu prostředí, ale také rozpočtům svých nájemníků.

Pro bližší informace o volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat komerční projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.