Pronájem kanceláří v novém office park projektu, 12.122 m², Praha 5 - Nové Butovice

58 301 - 311 051 Kč
Poptat projekt

O projektu

Naše společnost nabízí k pronájmu kanceláře o celkové ploše 12.122 m² v novém office park projektu, skládajícím se ze čtyř moderních kancelářských budov, které se nacházejí uprostřed krásně udržované zelené plochy v těsném sousedství stanice metra linky B-Nové Butovice. Umístěn je jen několik minut cesty autem od Pražského okruhu a dálnice D5. Office Park nabízí prostorné podzemní parkoviště, jež disponuje myčkou aut a dobíjecími stanicemi pro elektromobily. Mezi další výhody patří nonstop bezpečnostní služba, nové společné prostory, šatny a sprchy pro cyklisty a nízkoenergetické LED osvětlení. Budova D navíc díky svým 18 patrům poskytuje nádherný výhled na Prahu.

Kancelářské prostory umožňují velkoplošné řešení kanceláří i možnost uzavřených kanceláří, nové snížené stropy a LED osvětlení, efektivní dělení kanceláří s modulem 1,35 m, samostatná kuchyňka pro každého nájemce a vysokorychlostní výtahy. Dále jsou v budovách plně otevíratelná okna, centrální systém HVAC ve všech budovách, 4 trubková klimatizace a možnost regulace teploty v jednotlivých zónách. 

V budovách jsou recepce s turnikety, nepřetržitá bezpečnostní služba, ACS přístupový systém (magnetické karty), elektronická požární signalizace v každé budově, sprinklery v Budovách C a D, elektronické požární hlásiče v každé budově, kamerový systém monitorující všechny budovy i jejich okolí. 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat komerční projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.