Architektura & Design

Designový wellness resort You&Me láká na kompletní soukromí

Designový wellness resort You&Me láká na kompletní soukromí
16.9.2021

V nenápadné vesničce Suchdol (u Prosenické Lhoty) vyrostl zbrusu nový wellness resort. Není to však jen „nějaký další“ wellness. Je to nevídaný, dech beroucí projekt privátních wellness apartmánů, které poskytují návštěvníkům snad opravdu všechno. Venkovní nebo vnitřní vířivky, zážitkové sauny různých typů, potůčky a jezírka s rybkami, to vše má zákazník k dispozici jen a jen pro sebe.

Také samotné apartmány doslova hýří nápady. Je možné se koupat v obrovské dřevěné vaně pro dva s výhledem do liduprázdné krajiny a zároveň se kochat pohledem do praskajícího ohně v krbu. Je možné se ale také koupat ve vaně vytesané do skály, která se napouští pramenem vyvěrajícím mezi kameny.

Ten, kdo má rád moře a pláže s bílým pískem neměl by si nechat ujít návštěvu v apartmánu Waikiki s vnitřní vířivkou, venkovním jezírkem, venkovní tropickou saunou a zahradou osázenou vzrostlými palmami. Milovníky industriálního designu potěší apartmán do detailu řešený právě v tomto provedení. Venkovní panoramatická sauna vybavená dávkovacím zařízením pro parní nárazy v provedení pouštních vodních čerpadel s pohybujícím se vahadlem, to je prostě zážitek! A co teprve solná jeskyně s jemně zářícím stropem. Stěny apartmánu Salt jsou obloženy podsvětlenými cihlami z pravé soli, stejně tak jako vnitřní solná sauna.

Velkou výhodou tohoto nového typu wellness zážitku je i možnost nastavit si délku pobytu od tří hodin až po několik dní. To, čím je wellness resort You&Me skutečně výjimečný, je zcela privátní přístup ke všem wellnessovým zařízením po celou dobu pobytu, a to nejen ve vnitřních prostorách, ale i pod širým nebem uprostřed přírody.

Po celou dobu pobytu, ať už je jakkoli dlouhý, nemusí zákazník potkat vůbec nikoho, dokonce ani obsluhu, která by ho snad mohla vyrušovat. Vše, co návštěvník potřebuje, ať už si dá jen pití nebo si dopřeje gurmánskou večeři, je mu přineseno až do apartmánu a podáno prostřednictvím podávacího okénka. Autoři projektu nezapomněli ani na milovníky grilování. Každá zahrada je vybavena grilem a všechny potřebné suroviny je možné obdržet na místě.

Projekt je zasazen do uklidňující přírody Sedlčanska a pobyt je možno si tak zpestřit výletem na elektrokole té nejvyšší technické úrovně. Pro toho, kdo touží po něčem opravdu nevšedním a kdo má rád sepjetí přírody a neotřelého designu, je  wellness resort You&Me právě tím, co možná hledá.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.