Studio

Druhý domov u Středozemního moře: PREMIUM LIVING by Falkensteiner®

Druhý domov u Středozemního moře: PREMIUM LIVING by Falkensteiner®
3.6.2020

Inovativní architektura, luxusní plné vybavení, nejlepší poloha, bezpečnost investice a pravděpodobnost návratnosti díky opětovnému pronájmu. Koncepce nemovitostí „Premium Living“ spojuje v jediné vizi špičkové architektonické ztvárnění, nejvyšší standardy pohodlí a služeb i moře lásky k detailům.

Jako majitel apartmá Falkensteiner získáváte výhody infrastruktury prémiového rezortu a služeb luxusního hotelu, dovolenou snů ve vlastních 4 stěnách!

Vysoce kvalitně vybavená apartmá jsou propojena s místními hotely Falkensteiner tak, aby vlastníci mohli čerpat z příjemných hotelových výhod, jako jsou lázně, fitness, restaurace apod. Luxus a životní styl ve středomořské atmosféře přímo u moře, uprostřed okouzlující přírody.

Probuďte se ve svém vlastním exkluzivním bytě v Punta Skala, jednom z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Jedinečný prázdninový komplex se nachází na poloostrově o rozloze 29,4 ha v Zadaru v Chorvatsku – s 5hvězdičkovým luxusním hotelem s lázněmi, 4hvězdičkovým rodinným hotelem, dlouhou pláží, exkluzivními restauracemi a bary a mnoha sportovními a volnočasovými aktivitami. PREMIUM LIVING by Falkensteiner je koncept nemovitostí s inovativní architekturou v top lokalitách, luxusním kompletním vybavením, bezpečností investic a možností výnosu díky opětovnému pronájmu. Majitelé bytu od společnosti Falkensteiner si užívají služby luxusního hotelu a infrastruktury prvotřídního letoviska.

PREMIUM LIVING SERVICES: Zažijte velkorysý komfort bydlení 

Vlastní apartmá v rezidencích Falkensteiner v Senia nebo Jesolo není pouhou investicí do lukrativní obytné nemovitosti. Kromě vysoké jistoty investice získáváte výhody mimořádné exkluzivity a mnoha jedinečných služeb. Jako majitelé jednoho z apartmá Falkensteiner Premium Living si užíváte řadu služeb a zpříjemnění života, které nabízí skutečný prvotřídní hotel. 

Bydlete tam, kam ostatní jezdí na dovolenou – váš domov na dovolené.

https://www.premiumliving.com/

Rezidence Jesolo, Itálie

Apartmán Rezidence Jesolo, Itálie

Rezidence Senia, Chorvatsko

Apartmán, Rezidence Senia, Chorvatsko

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.