kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Bateriová úložiště firmy AERS mohou pomoci tuzemským firmám v boji s vysokými cenami elektrické energie

Bateriová úložiště firmy AERS mohou pomoci tuzemským firmám v boji s vysokými cenami elektrické energie

AERS
Foto: AERS
Spojení fotovoltaiky a vysokokapacitních baterií má v průmyslu, zemědělství či službách budoucnost. Všude tady může nahradit zemní plyn a současně lze tento ucelený systém využívat jako nástroj optimalizace spotřeby energie v průběhu dne.

Společnost AERS vyvinula a dodává, kromě bateriových stanic HES s kapacitou až 41 kWh, určených pro domácnosti a menší provozovny, i originální české velkokapacitní špičkovací stanice, vhodné pro průmyslové aplikace. Její špičkovací stanice typu Battery Energy Storage Systems s kapacitou v řádu stovek kWh jsou osazena bateriemi LiFePo4 a fungují dobře a k plné spokojenosti majitelů několika středně velkých výrobních závodů.

AERS
Foto: AERS

Loňskou novinkou je kontejnerové řešení SAS s modulární kapacitou od 400 kWh do 600 kWh a výkonem 360 kW

Ve snaze co nejvíce zpřístupnit výhody velkokapacitních bateriových úložišť, přišla společnost AERS loni s novým kontejnerovým řešením. Špičkovací stanici lze umístit jak in-house, tedy do technických místností firmy, tak ve verzi kontejneru do exteriéru. Jedno z prvních kontejnerových úložišť s kapacitou 580 kWh a výkonem 360 kW funguje od podzimu 2022 u firmy NAPOS a.s., stejně velké kontejnerové úložiště SAS dodala loni firma AERS i společnosti H.Z.C.J. a.s. z Jenče u Prahy.

AERS
Foto: AERS

„Tento typ kontejnerového průmyslového řešení může být použit univerzálně ve výrobním závodě, nebo případně na čerpacích a dobíjecích stanicích, dealer shopech jako záložní zdroj energie, například pro dobíjení elektromobilů. Naše špičkovací akumulační stanice je unikátní jak technologií, tak i battery management systémem a technologií akumulačních článků,“ říká Cyril Svozil jr., ředitel společnosti AERS s.r.o.

Podrobné informace o kontejnerových bateriových stanic firmy AERS najdete na www.aers.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky