kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Chybí vám po zimě energie? Navštivte lázně a zregenerujte své tělo i mysl

Chybí vám po zimě energie? Navštivte lázně a zregenerujte své tělo i mysl

lázně
Foto: Ensana
Zimě už pomalu odzvonilo a o slovo se hlásí dlouho očekávané jaro. Příroda se probouzí ze zimního spánku a stejně tak je to i s námi. Nedostatek sluníčka, chlad a častější nemoci v nás zanechaly pocit únavy a nedostatku energie, a tak naše tělo i mysl zajisté uvítají pořádný jarní restart. Kromě zdravého jídelníčku a dostatku pohybu i odpočinku si můžete naordinovat lázeňský wellness pobyt, který vám vykouzlí nejen úsměv na tváři, ale odmění i vaše tělo. Perfektní destinací může být malebné lázeňské město Mariánské Lázně ležící uprostřed Slavkovského lesa, který je jako stvořený pro dlouhé jarní procházky. Kouzelná atmosféra města, které vyhledávají lidé z celého světa pro léčebné prameny a regenerující procedury, udělá zdejší pobyt nezapomenutelný. Mariánské Lázně se také pyšní zařazením na seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO a ojedinělá historická atmosféra města okouzlí zajisté i vás.

Ať už se rozhodnete pro prodloužený víkend, nebo delší pobyt, Mariánské Lázně mají co nabídnout pro každého. Pětihvězdičkový hotel Nové Lázně je jako stvořený pro zážitek ve dvou a je jen na vás, jestli si s sebou vezmete partnera nebo nejlepší kamarádku. Užijete si opravdovu luxusní zážitek plný klidu a pohody i slasti z rozmazlování svého těla a mysli. Hotel Nové Lázně patří k tomu nejlepšímu, co mohou Mariánské Lázně nabídnout.

Stylový lázeňský hotel s historickými kořeny

Hned při vstupu vám hotel učaruje svou kouzelnou atmosférou. V čistě novorenesančním stylu byl vybudován již v roce 1826, poté ale prošel rozsáhlou renovací a v roce 1896 se stal hlavním lázeňským a léčebným střediskem v Mariánských Lázních. Mezi jeho hosty patřili takoví velikáni světového formátu, jako Johann Wolfgang Goethe, Fryderyk Chopin, Nikolaj Vasiljevič Gogol, Richard Wagner a Ema Destinnová nebo dokonce anglický král Eduard VII. Ten si hotel oblíbil natolik, že zde byla zřízena jeho kabina, nazývaná Královská kabina. Ta se v původním stavu dochovala až do dnešních dní a v celé své kráse je návštěvníkům k dispozici. V samotném hotelu se nachází 97 stylově vyzdobených pokojů, které si zachovaly krásu historického novorenesančního stylu, ale zároveň nabízí veškeré pohodlí a vybavení současné doby.

Královská péče

V Hotelu Nové Lázně zažijete tu nejlepší péči v rámci proslulých profesionálních léčebných procedur, které využívají přírodní léčebné zdroje Mariánských Lázní.  Svoji touhu po odpočinku jistě nasytíte v Římských lázních, které zdobí originální mramorové sloupy pocházející rovněž z roku 1896. A pakliže byste se chtěli cítit opravdu královsky, k dispozici je vám Královská kabina, kterou si lze pronajmout a vy si tak můžete užít veškerý luxus a péči, jaké si v Mariánských lázních dopřával britský král Edvard VII. Královská kabina má dvě místnosti – jednu vstupní, určenou pro relaxaci, odkud si Edvard VII. dopřával pohled do krásného hotelového parku. Druhá místnost je hlavním místem pro procedury, kde se nachází původní královská vana. Luxusní atmosféru podtrhují perské koberce a jemné hedvábné tapety. Královskou kabinu, která je vydekorovaná v novorenesančním stylu, navrhl architekt Josef Schafferand.

Hotel Nové Lázně ale svým hostům nabízí ještě mnohem více. Každý den můžete přímo v hotelu popíjet léčebný pramen, užívat si klasických koupelí, masáží, zábalů, saunování či fitness zázemí.

Hotel Nové Lázně
Foto: Ensana

Posílení imunity a opravdový relax

Dnešní doba je velice uspěchaná a tomu uzpůsobila své služby i skupina Ensana, která hotel Nové Lázně a dalších šest hotelů v Mariánských Lázních provozuje. Udělejte si alespoň malou zastávku minimálně na dvě noci a dopřejte si balíček Minikúra, díky kterému se vrátíte do každodenního života plni energie. V rámci balíčku na vás čeká lékařská prohlídka a jedna procedura či volný vstup do proslulých Římských lázních se třemi bazény, vířivými proudy a whirlpoolem. Navštívit můžete také saunový svět či Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda. 

Pokud jste prodělali onemocnění covid-19 a cítíte, že by si vaše tělo zasloužilo vhodnou péči zaměřenou na posílení imunity, vyberte si program Imunity Restart. K regeneraci a posílení vašeho respiračního ústrojí vám pomohou tradiční procedury v kombinaci s fyzickými aktivitami se zaměřením na restartování samoregeneračních procesů v těle. Ubytujte se v hotelu Nové Lázně minimálně na tři noci s polopenzí a v rámci balíčku budete mít po celou dobu pobytu zdarma výběr bylinného čaje, 2x minerální koupel, 2x oxygenoterapii, 2x inhalaci a dle předpisu lékaře vám bude navržena pitná kúra. Samozřejmostí je vstup do Římských lázní i do Aqua wellnes centra v sousedícím hotelu Hvězda.

Že relaxování, i třeba jen krátkodobé, dokáže dělat zázraky, by mělo být v dnešní době již standardem. Nabijte baterky prostřednictvím balíčku Relaxační a omlazující péče a nechte se po dobu minimálně tří nocí s polopenzí rozmazlovat díky tělovým i obličejovým procedurám či koupelím v Římských lázních.  

Zdravá strava a další benefity

Únava bývá často také důsledkem nesprávného stravování. V hotelu Nové Lázně se vám o vyváženou a kvalitní stravu postará špičkový tým pod vedením šéfkuchaře Jiřího Kuprichta.

K dokonalému prožitku už chybí snad jen nabídka wellness a beauty služeb. I ty jsou součástí komplexního hýčkání hotelových návštěvníků. Vybrat si můžete ze širokého výběru masáží a rituálů nebo kosmetických ošetření s pomocí přípravků přírodních značek Pharmos Natur a Comfort Zone. Výjimkou není ani dokonalá péče o nehty v podobě manikúry či pedikúry.

Nedejte jarní únavě šanci. Přijeďte si do lázní odpočinout a své zdraví vložit do rukou profesionálů. Vybírat můžete z nabídky sedmi hotelů skupiny Ensana a široké škály léčebných a wellness procedur.

Více se dozvíte zde: www.ensanahotels.com.

Galerie

Foto: Ensana

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky