kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Falkensteiner Resort Punta Skala: Jeden rezort, nekonečné možnosti dovolené

Falkensteiner Resort Punta Skala: Jeden rezort, nekonečné možnosti dovolené

Falkensteiner Resort Punta Skala
Foto: Falkensteiner Resort Punta Skala
Jak by měla vypadat vaše ideální dovolená? Zavřete oči a zkuste si ji představit. Krásné, exkluzivní místo, skvělé jídlo a pití, možnost si zasportovat či vyrazit na příjemný výlet. Děti celý den zabavené a vy v bazénu nebo na lehátku u moře na poloprázdné pláži… Tak přesně o takovém ráji odpočinku víme – je to Falkensteiner Resort Punta Skala.

Falkensteiner Resort Punta Skala je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít prvotřídní půvab života na pobřeží, od nádherných soukromých pláží až po exkluzivní SPA, nejmodernější fitness a zábavní centra. K tomu všemu nabízí zážitky šité na míru.

Falkensteiner Resort Punta Skala se nachází na okouzlujícím poloostrově, je obklopen mořem a představuje zelenou oázu klidu, která nabízí to nejlepší z chorvatského pobřeží Jadranu. Maximální relaxaci najdete ve stylovém Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, luxusním Falkensteiner Family Hotel Diadora, v prostorných Falkensteiner Residences Senia nebo Falkensteiner Luxury Villas Punta Skala.

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, Resort Punta Skala
Foto: Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, Resort Punta Skala

Jeden rezort, nekonečné množství dobrodružství

Sportovní nadšenci vítáni! V resortu Punta Skala si můžete užívat 200 slunečných dní v roce a poznávat středomořské okolí při venkovních aktivitách, jako je plavání, tenis, padel, fotbal, triatlonový trénink, cyklistické výlety, plážový volejbal, basketbal a nordic walking. Pokud dáváte přednost aktivitám uvnitř, fitness zóna nabízí řadu skupinových aktivit, jako je pilates, jóga, boot campy, HIIT tréninky a bowling. Navíc se můžete projet na kole, zaběhat si nebo vyzkoušet SUP či kajak.

Jeden rezort, nekonečná relaxace

Vydejte se na cestu vnitřního klidu a relaxace a zažijte směsici jógy a relaxačních programů na pozadí majestátního jadranského pobřeží. Omládněte a odpočiňte si ve vodním světě a wellness na ploše 8 000 m2. Těšte se na rozmanité vybavení od bazénů a tobogánů až po sauny, turecké hammamy, masáže, obličejové masky a tělové procedury. Nechte se unášet při plavání ve vnitřních i venkovních bazénech, bazénech s mořskou solí a nekonečných bazénech.

Tian Restaurant - Falkensteiner Resort Punta Skala
Foto: Tian Restaurant – Falkensteiner Resort Punta Skala

Jeden rezort, nekonečná chuť

Punta Skala Resort je rájem pro milovníky jídla. Díky nádhernému výhledu na Jaderské moře poskytuje dokonalou kulisu pro kulinářské zážitky. Ochutnejte rozmanité mezinárodní i místní pokrmy připravované z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Pochutnejte si v jedinečné kuchyni TIAN oceněné michelinskou hvězdou na vegetariánské a veganské kuchyni inspirované přírodou chorvatského pobřeží. TIAN Bistro am Meer otevírá své brány v červnu opět v hotelu & Spa Iadera a nabízí rafinovanou, přízemní vegetariánskou a veganskou kuchyni.

Jeden rezort, nekonečná rodinná zábava

Rodinný hotel Diadora je místem pro mladé i dospělé hosty, přičemž dětem je věnována zvláštní pozornost. Falky Land je místo nekonečné zábavy pro děti, který nabízí rozsáhlou zónu volného hraní a má novou multimediální místnost a kino. Od jeslí pro miminka, až po úžasný nový prostor pro Falkony a Falkonky s volnou hrací zónou a vyhrazenými prostory, kde jsou děti v bezpečných a kreativních rukou animačního týmu. Teenageři se budou bavit při účasti na vzrušujících workshopech a laboratorních pokusech ve vědecké místnosti nebo v herní zóně klubu Fortis. Různé akademie jsou tu proto, aby spojily učení a zábavu. Více se dozvíte na Falkensteiner Family Hotel Diadora.

Fortis Club - Falkensteiner Resort Punta Skala
Foto: Fortis Club – Falkensteiner Resort Punta Skala

Rezervujte si letní dovolenou ve Falkensteineru a ušetřete až patnáct procent

Snění o létě je nádherné, ale rezervovat si vysněnou dovolenou je ještě lepší! Těšte se na báječné hodiny slunečních paprsků u moře se slevou až patnáct procent na rezervaci! Více se dozvíte na Resort Punta Skala.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky