kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Inteligentní spotřebiče – pro větší pohodlí, úspory i bezpečí

Inteligentní spotřebiče – pro větší pohodlí, úspory i bezpečí

kuchyně
Foto: Siemens
Chytré domácí spotřebiče je možné ovládat pohodlně kdykoli a kdekoli, podle aktuální nálady, chuti i momentálního plánu. Postupně se stávají interaktivními partnery nejen v kuchyni. Držíte těžký plech s pečení a potřebujete obě ruce? Stačí vyslovit přání a trouba se otevře. Marně v obchodě vzpomínáte, jestli máte všechny ingredience pro přípravu večeře? Podívejte se do chladničky přímo z mobilu. Sušička zase komunikuje s pračkou a doporučí ideální sušicí program podle konkrétní náplně prádla. Inteligentní systémy pohlídají množství energie, nebo i mohou „přemýšlet dopředu“ na základě aktuální předpovědi počasí u solárních panelů. A pračka se pak automaticky spustí ve chvíli s nejefektivnějším zdrojem energie. Chytré spotřebiče ušetří nejen spoustu času a energie, ale zajistí také větší bezpečí a pohodlí.

Co kdyby spotřebiče dokonale ladily s vaším životním stylem?

Díky technologii Home Connect je možné v rámci chytré domácnosti propojit celou řadu domácích spotřebičů – trouby, chladničky, myčky, varné desky, kávovary, pračky i sušičky. Postupně přibývají nové funkce a možnosti využití. Spotřebiče lze kontrolovat a ovládat nejen pomocí chytrého telefonu či tabletu, ale také prostřednictvím hlasové asistentky Amazon Alexa nebo chytrých hodinek. Jednoduše vždy plně pod kontrolou.

Siemens
Foto: Siemens

Cokoli si budete přát

Hlasoví asistenti umožňují získávat informace a dávat příkazy hlasem (zatím není možné v češtině). Pokud je propojíte s Home Connect, poslechnou vás spotřebiče na slovo. Díky aplikaci IFTTT (If This Then That) si můžete navíc jednoduše spojit různá zařízení připojená k internetu. Po dopečení večeře v troubě se například může rozsvítit světlo nad jídelním stolem a začne hrát oblíbená hudba, v případě chybového hlášení či úniku vody se rozbliká světlo v pracovně červeně, nebo se ráno podle nastaveného času budíku zapne kávovar, aby byl nachystaný, jakmile začnete vstávat. Pomocí této aplikace si můžete vytvořit i vlastní příkazy pro hlasové ovládání spotřebičů.

Siemens
Foto: Siemens

Chytré spotřebiče s Home Connect je také možné rychle a snadno integrovat do systému inteligentní automatizace budov od společnosti Loxone. Díky tomu lze ještě lépe využívat energie nebo zvýšit bezpečnost. Uživatelé mohou například aktivovat funkci „Opustit domov“ trojitým kliknutím na dotykové tlačítko Loxone Touch u východu z domu a miniserver na základě toho zapne poplašný systém, vypne topení, zkontroluje, zda jsou zavřené dveře a okna a vypnuté domácí spotřebiče (například trouba s Home Connect), a pošle potvrzení.

Siemens
Foto: Siemens

Chcete si to sami vyzkoušet?

Nejen inteligentní spotřebiče Siemens s technologií Home Connect si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do Brand Experience Center společnosti BSH na Praze 5. Pravidelně zde také od konce dubna opět probíhají ukázková vaření, při kterých zažijete spotřebiče v akci a ochutnáte, jaké lahůdky lze s jejich pomocí snadno a rychle připravit.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky