kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Jaký je nejlepší robotický vysavač pro vaši domácnost?

Jaký je nejlepší robotický vysavač pro vaši domácnost?

vysavač
Foto: Mall
Zvažujete, že si do domácnosti pořídíte nový vysavač? A co takhle vyzkoušet ten robotický? Je takřka samostatný, plně automatický, praktický, postará se o úklid a vám zbude více času na odpočinek. Který robotický vysavač je ten nej a proč byste si ho měli pořídit i vy?

TESLA RoboStar T760

Pokud toužíte po elegantním a špičkovém pomocníkovi v příjemné cenové kategorii, pak pro vás bude robotický vysavač TESLA RoboStar T760 trefou do černého, respektive do bílého! Tento malý robot si hravě poradí nejen s luxováním, ale také s vytíráním, a to zcela bez vaší asistence. Má v sobě zabudovaný systém inteligentní navigace, díky kterému se bezchybně orientuje v prostoru.

RoboStar T760 dokáže s přehledem překonat nízké přechodové lišty mezi místnostmi, a proto jej můžete směle nechat úřadovat v celém bytě. A jeho největší výhoda? Robot obsahuje zásobník, který se jednou za čas hlásí s prosbou o vyprázdnění. Neekologickým sáčkům tak můžete dát vesele sbohem.

iRobot Roomba s9+

iRobot Roomba s9+ patří mezi velmi luxusní a dražší robotické vysavače. Trhu dominuje zejména díky své univerzálnosti a nadmíře prémiových funkcí. Jednou z nich je, že se hodí na všechny druhy podlah, dále dokáže perfektně zatočit se zvířecími chlupy a navíc je antibakteriální. Jistě oceníte také funkci proti zamotání kabelů, automatické vysypávání zásobníku, předvolbu místností k úklidu nebo senzor proti pádu ze schodů. Díky tomu se tento robotický vysavač dokáže orientovat i v patrovém domě a vždy zůstane v příslušném patře.

Třešničkou na pomyslném dortu je třístupňový čisticí systém AeroForce, který spolu s unikátním navigačním systémem zajistí maximálně efektivní úklid domácnosti.

Roborock S6 Max V

Plně automatický a funkcemi nabušený robocop, tak lze ve stručnosti definovat vysavač Roborock S6 Max V. Nejen že umí vysávat, ale má v sobě také zabudovaný mop na vytírání podlahy a zvládne perfektně vyčistit i nejeden koberec. Dokáže vysát hned několik místností a dokonale se přizpůsobí nejrůznějším druhům podlahy. Zbaví vás jak zvířecích chlupů, tak vody. Také v sobě skrývá HEPA filtr, takže mu neunikne ani nejmenší částečka nečistoty.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky