kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Letní BBQ grilování v Augustinu právě začíná

Letní BBQ grilování v Augustinu právě začíná

Augustine
Foto: Augustine
Již po sedmé v řadě Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague přichází s oblíbeným letním grilováním v Sundial garden, která tvoří srdce augustiniánského kláštera. Přestože se nachází přímo v centru Malé Strany, vytváří poklidnou zelenou oázu. Zahradu zdobí barokní sluneční hodiny, bohatá zeleň a bylinkové záhonky, které dodávají pokrmům neodolatelnou chuť a vůni.

Restaurace je známá pořádáním bohatých nedělních Bubble & Chill brunchů, které se konají každou první neděli v měsíci. Od 23. června k těmto výtečným brunchům navíc přibývá ještě zahradní BBQ. Grilovat se bude každý čtvrtek, vždy od 18 hodin. Otevřený oheň dodává pokrmům autentickou výraznou chuť, která vám jistě připomene bezstarostné chvíle letní dovolené. Alespoň na jeden večer tak budete moci vypustit všechny starosti, protože vůně grilovaného masa a zeleniny vás okouzlí již od samotného příchodu.

Augustine
Foto: Augustine

Šéfkuchař Martin Boháček spolupracuje s prověřenými lokálními dodavateli a českými farmami, které se starají o to, že vaše talíře budou překypovat čerstvými kvalitními pokrmy. Vaše chuťové pohárky se mohou těšit třeba na grilované ryby, hovězí cheeseburger, marinované kuře, vepřová žebírka, klobásky, chřest nebo jinou sezónní zeleninu. Místní kuchaři doporučují, abyste nezapomněli ochutnat jejich vyhlášené jehněčí kotlety s citrónem a bylinkami. Chybět nebude ani široká variace nejrůznějších salátů, ať už se jedná o klasiku v podobě Caesaru nebo vodního melounu v kombinaci s řeckým sýrem Feta. Lahodnou sladkou tečku na závěr tvoří voňavý čerstvý ovocný salát nebo citronové a marakujové cremé. Dětské mlsné jazýčky rozveselí výběr speciálních domácích lízátek, která s láskou připravuje šikovná cukrářka Jaruška.

salát
Foto: Augustine

Harmonickou atmosféru v průběhu celé akce dotvoří jemné tóny znějící z hudebních nástrojů České Filharmonie. Přijďte si s užít gastronomický zážitek, který předčí vaše očekávání. Hromady výtečného voňavého jídla, dechberoucí atmosféra překrásných historických prostor a úsměvy kuchařů vám zajistí večer, na který budete ještě dlouho vzpomínat.  A když budete mít štěstí, možná za branami zahrady potkáte mnichy, kteří pobývají v přilehlém klášteře.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky