kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Ochutnejte kus pravé Itálie v malostranském Pastaři

Ochutnejte kus pravé Itálie v malostranském Pastaři

linguine nero
Foto: Pastař
Ani se tomu nechce věřit, ale oblíbená malostranská restaurace Pastař slaví v září již osmé narozeniny. A stále ji neopouští energie a zápal, se kterými se před lety vrhla na pražskou gastronomickou scénu. Stejně tak zůstává věrná svému poslání: nabídnout Pražanům autentickou italskou gastronomii v kulisách rodinného podniku s komorní, domácí atmosférou a precizním servisem.

Co se ovšem mění, je nabídka pokrmů. Kuchyni Pastaře totiž dostal na starost talentovaný šéfkuchař Daniel Bureš, který má zkušenosti z předních pražských podniků včetně luxusního Bellevue a „italské“ La Finestry. Do Pastaře přinesl nejen důraz na kvalitu surovin, ale také nové a neotřelé chuťové kombinace, a hlavně dokonale vymazlené omáčky.

Nabídka pokrmů je přehledná a jednoduchá: pět předkrmů, pětkrát pasta, pět hlavních jídel a tři dezerty. Předkrmům vládne skvostný hovězí tatarák s lanýžem a topinamburovým chipsem. Poutavá prezentace, skvělá chuť, prostě paráda. A superlativy ze strany hostů si už vysloužily také černé linguine s mořskými plody a krevetovým bisquem, neboť právě takhle by mohlo chutnat moře na talíři. Druhým tipem z kolekce pasty jsou domácí ravioly se salsicciou a máslovou omáčkou.

A co doporučíme z hlavních pokrmů? Určitě vyzkoušejte hovězí krk s omáčkou z červeného vína, typicky podzimní jídlo s plnou a hřejivou chutí. Nebo ochutnejte pečeného mořského vlka s kaviárem, brambůrky grenaille a skvostnou omáčkou, který vám zase připomene léto.

Pokud Pastaře ještě neznáte, určitě si ho zamilujete. Jen málo pražských podniků potěší tak krásnou gastronomií za rozumné ceny. Plus milá obsluha a atmosféra navíc jako bonus.

Galerie

Foto: Pastař

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky