kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » ŠKODA iV – elektromobilita, která dává smysl

ŠKODA iV – elektromobilita, která dává smysl

ŠKODA
Foto: ŠKODA
Elektromobily nemusejí být nudné a soužití s nimi nemusí být složité. Elektrické vozy ŠKODA iV ukazují, že moderní technologie mohou být veskrze funkční i praktické.

Díky inovativnímu a poutavému designu jsou navíc i pohledné. Jednotlivé interiéry, které se inspirují světy moderního bydlení, nabízejí vkusně sladěné barvy a materiály. Přehledně zpracovaná struktura usnadňuje individuální konfiguraci vozu. Deset logicky uspořádaných tematických paketů a několik samostatných prvků lze nakonfigurovat jen v několika málo krocích.

ŠKODA
Foto: ŠKODA

Ohleduplně k životnímu prostředí

ŠKODA AUTO se při vstupu do éry elektromobility zaměřila na trvalou udržitelnost. To platí zejména při výběru materiálů. Cílem je menší podíl surovin z neobnovitelných zdrojů, snížení hmotnosti a tím i spotřeby elektrické energie. Například modelová řada ENYAQ iV využívá přes třináct kilogramů recyklovaných plastů, které jsou použity převážně v oblasti karoserie. Potřebný materiál se získává z obalů starých baterií a nárazníků. Trvale udržitelné materiály jsou použity také v interiéru.

Sázka na obnovitelné zdroje

Celkovou bilanci elektromobilů významně ovlivňuje využití zelené energie při jejich výrobě i provozu. Proto ŠKODA AUTO klade mimořádný důraz na preferenci uhlíkově neutrálních zdrojů. Část elektřiny proto již nyní pochází z fotovoltaických elektráren. Stále více autorizovaných prodejců vozů ŠKODA má ve svých provozovnách nabíječky, které jsou zásobeny energií z obnovitelných zdrojů.

tabulka
Foto: ŠKODA

Ekosystém ŠKODA iV

ŠKODA AUTO se kromě výroby elektrifikovaných vozů zaměřuje také na budování ekosystému ŠKODA iV. Karta Powerpass umožní snadné a pohodlné nabíjení baterií na dobíjecích stanicích po celé Evropě, například v síti rychlonabíjecích stanic Ionity. Za pomoci svých prodejců pokračuje v rozsáhlé výstavbě dobíjecí infrastruktury. Její autorizovaní partneři se mění v elektromobilní centra. Pro domácí nabíjení nabízejí dvě verze wallboxů ŠKODA iV Charger a tři balíčky služeb eMobility.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky