Studio

Finep zahájil prodej dalších nových bytů v pražských Holešovicích

Finep zahájil prodej dalších nových bytů v pražských Holešovicích
6.5.2020

V pražských Holešovicích právě vzniká nový projekt Rezidence Pergamenka. Ten navazuje na doposud stále nepřekonanou architekturu budování města ve formě blokové výstavby. A právě nyní byl v tomto projektu zahájen prodej druhé etapy.

Rezidence Pergamenka II nabízí celkem 131 nových moderních městských bytů o dispozicích 1+kk (od 32 m2) až po rodinné byty 4+kk (do 120 m2). Některé byty mají k dispozici i velmi exkluzivní střešní terasy s výhledem na centrální část Holešovic.

Ojedinělý pražský bytový projekt Rezidence Pergamenka vzniká v samotném srdci Holešovic. Součástí její výstavby je nejenom rekonstrukce historické tovární budovy prodejny Ferona, ale také realizace malého náměstíčka a volně přístupných travnatých ploch se vzrostlou městskou zelení ve vnitrobloku.

Pokud preferujete komfortní bydlení, kde máte všechny služby na dosah, a kde se za pár minut dostanete na zastávku tramvaje, autobusu i metra, tak jste na dobré adrese. Rezidence Pergamenka je městské bydlení se vším všudy. Podívejte se na nabídku volných bytů.

Vaše vysněné bydlení vám navíc nově pomůžeme vybrat jednoduše, bez námahy a hlavně online. Stačí si sjednat e-Setkání, které je plnohodnotnou alternativou osobní schůzky. Pořízení nového domova nebylo nikdy snadnější.

 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.