Architektura & Design

Four Seasons Jet Experience: Vaše životní dovolená!

Four Seasons Jet Experience: Vaše životní dovolená!
Adéla R. Bagge, 13.9.2017

Inspirace se většinou objeví, když ji nejméně očekáváte. Nemáte už náladu na klasické trávení dovolené? Chcete se naplno ponořit sami do sebe, odpočívat, bez námahy objevovat nové vášně, chutě, vůně, perspektivy a mít na dosah krásy napříč kontinenty? Vyznačte si v diáři na příští rok tři termíny, Four Seasons Jet už na vás čeká…

Jedinečný zážitek, jaký můžete dostat jen od Four Seasons, stojí na exkluzivně upraveném Boeingu 757. Už po vstupu na palubu se přenesete do jiného světa, bezchybný pětihvězdičkový individuální servis vám osvětlí pravou podstatu této životní cesty. Výjimečný přístup týmu není pouhým klišé. Ve chvíli, kdy se pohodlně usadíte do komfortních sedadel z bílé kůže a se sklenkou Dom Pérignon a své chuťové buňky zaměstnáte soustem exkluzivního kaviáru, budete sledovat vrchol Kilimandžára, pochopíte, že cokoli si přejete, se stane tak automaticky, jako že zítra vyjde slunce.

Made to measure zážitek

O vaše naladění se postará jednak sofistikovaný systém LED osvětlení, který reguluje vaši náladu pomocí uklidňujících odstínů fialové a modré, ale zejména tým tří pilotů, osobního šéfkuchaře, lékaře, fotografa a především koordinátora cesty Javiera Loureiro. Rádi byste zaletěli helikoptérou na nejbližší horu, nebo navštívili řemeslné obchody a galerie ve Florencii? Jako by se stalo.

Tři variace a cestovatelskou extázi

Jediné, na co budete muset myslet, bude způsob, jakým si odpočinete v těch nejodlehlejších destinacích s panensky čistou přírodou. V nabídce jsou pro rok 2018 tři cesty. V březnu se při Timeless Encounters vydejte z tyrkysových vod Bora Bora na mramorové schody Taj Mahalu, objevte zákulisí operního sálu v Sydney a naučte se umění thajské kuchyně. Na konci září načerpejte při International Intrigue síly v privátních spa na Maledivách, prozkoumejte marocké pohoří Atlas a poznejte nový rozměr safari z horkovzdušného balonu v Serengeti. Před příchodem zimy zažijte World of Adventures, jedinečné divoké krásy celkem osmi zemí. Pozorujte gorilí kmen ve Rwandě, objevujte kouzlo dosud neobjevených ostrovů na Seychelách a unikněte na privátní třídenní plavbu na Galapágách.

Cesty včetně ubytování v hotelech Four Seasons a dopravy si můžete dopřát za částku kolem 140 tisíc dolarů, tedy něco přes 3 miliony korun.


 

 

Adéla R. Bagge

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.