Lifestyle

Gelato ráj v Karlově ulici v Praze

Gelato ráj v Karlově ulici v Praze
17.5.2021

Dáváme si skvělé italské Gelato v kombinaci s nadýchanými domácími makronkami a v puse se nám rozlévá doslova slastný ráj. Ochutnáváme jeden od druhého a jsme tak nadšeni, že si na cestu kupujeme ještě jednu “malou“. Pietro Gelato, Karlova 4, Praha 1 je náš sladký ráj!

Vyrazili jsme přes Pražský hrad, Jelením příkopem na Malou stranu a po Karlově mostě na Staroměstské náměstí. Počasí nám přálo a lehce vyprahlí jsme za Karlovým mostem narazili na nenápadnou cukrárnu Pietro Gelato. Oslovila nás nabídka originální italské zmrzliny z domácí výroby a nadýchané makronky, kterými Vám již tak výtečné gelato ozdobí.

 Za cukrárnou stojí skupina Bauer Hotel Group a cukrář Vojtěch Řehák, který je v oboru známý svými chuťově vyladěnými a vizuálně atraktivními sladkostmi. O tom svědčí i to, že "před covidem", v Pietro Gelato, vytvořili limitovanou edici čokoládových zmrzlin z nejkvalitnějších čokolád na trhu.

Vše co v cukrárně nabízí si vyrábí sami podle vlastních receptur. Zdejší makronky jsou oblíbené a zákazníci si pro ně jezdí z celé Prahy. Sortiment doplňují zmrzlinové poháry, americké milkshakes a turisty oblíbený trdelník.

Pietro Gelato, Karlova 4, Praha 1

Instagram: @pietrogelatopraha

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.