Statement

Hledáte stylové ramínko pro vaše saka, bundy a kabáty? Pořiďte si šatního siláka od Mekka

Hledáte stylové ramínko pro vaše saka, bundy a kabáty? Pořiďte si šatního siláka od Mekka
27.7.2020

Objemnější pánské i dámské svršky vyžadují opravdu bytelnou oporu. Ramínko, které s lehkostí unese i zimní kabáty či motorkářské bundy, aniž by se pod jejich tíhou zlomilo. A přesně takové nabízí Mekko. Luxusní šatní ramínko z bukového dřeva, ve kterém se prolíná nekompromisní funkčnost, nadčasový vzhled a poctivé ruční řemeslo.

Ideální proporce a vyladěný tvar

Speciálně navržené ramínko na zavěšení saka, bund i kabátů je spolehlivým společníkem pro všechny svršky z těžkých tkanin. Do detailu promyšlená silueta a bytelná konstrukce bez obav snese i dlouhodobou zátěž.

Ušlechtilá a nadčasová kombinace dřeva a kovu

Dřevěné tělo ramínka plně respektuje střih svrchních oděvů. Rozšířené konce zabraňují jejich prověšení a deformaci v ramenní části. Pověšené oblečení si tak udrží svůj přirozený tvar. Do odolného bukového masivu je pevně vsazený plochý kovový hák. Elegantní ocel však není pouze estetickým prvkem. Profil háku je dimenzovaný tak, aby se pod tíhou oblečení neohýbal a nezlomil. Jeho upevnění dovoluje otáčení až o 360 stupňů. Díky této vychytávce se s ramínkem snadno manipuluje.

Bytelné na pohled, jemné na dotek

Sametově jemný povrch je u každého šatního ramínka z kolekce Mekko samozřejmostí. Hladce vybroušený masiv je mořený do luxusního tmavého tónu a opatřený dvojí vrstvou laku. Vysoce kvalitní povrchová úprava dřevo chrání a prodlužuje tak životnost ramínka.

Na e-shopu ​mekko.cz ​najdete bukové šatní ramínko na objemnější svršky hned ve dvou variantách rozměrů. Pánského siláka, který bez obav unese saka, kožené bundy, těžké kabáty, ale i sportovní a pracovní kombinézy. V kratší verzi je pak k dispozici ramínko proporčně odpovídající siluetě dámského svrchního oblečení.

mekko.cz

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.