Architektura & Design

Interiérové dveře bez kompromisů

Interiérové dveře bez kompromisů
4.11.2020

Každý z nás od interiérových dveří očekává něco jiného. Někdo se při výběru zaměřuje především na jejich konstrukci, někdo dbá více na jejich design a celkový vzhled, další chce jejich sladění v rámci interiéru a někdo zase, aby jeho dveře splňovaly všechny zmíněné požadavky současně. Tak proč si je tedy nedopřát? U společnosti HANÁK NÁBYTEK rozhodně žádné kompromisy dělat nemusíte, nabídnou Vám nejen možnost sladění dveří v rámci celého interiéru, ale také dokonalý design a precizní zpracování. Projděte si níže výhody a přednosti jejich interiérových dveří, díky kterým si budete jisti, že jste u nich na správném místě.

Unikátní konstrukce dveřního křídla promění každý Váš vstup do místnosti v příjemný zážitek. Díky masivnímu rámu z kvalitních českých dřevin, výplni a finálnímu plášti dveřního křídla je docíleno vysoké tuhosti a odolnosti vůči tvarovým deformacím. Dokonale zpracovaná a promyšlená dveřní zárubeň Vás zase nadchne svou funkčností i estetickým vzhledem.

Unikátní povrchová úprava a kvalita zpracování jsou docíleny za použití těch nejmodernějších a nejvyspělejších technologií. Interiérové dveře můžete mít v lesklém i matném provedení či přírodních dýhách s aplikací nanolaků, které zvýrazní jejich přirozený vzhled a zajistí dlouhou životnost. Výšku dveří můžete volit dle svých preferencí od 1 970 mm až po výšku 3 000 mm.

Zaměřeno na detail pomocí skrytě uložených závěsů Tectus. Díky nim je podpořen nerušený a minimalistický vzhled interiérových dveří a možnost jejich seřízení ve třech osách, čímž je dveřní křídlo osazeno v zárubni s absolutní přesností.

Něco pro perfekcionalisty. Identický vzhled všech dveří v jednom prostoru řeší jejich reverzním otevíráním. To zachovává stejný vzhled bezfalcových dveří při různých směrech otevírání křídla. K dostání jsou také dveře posuvné, dveře v obkladu či speciální dveře protipožární a akustické.

Interiérové dveře jsou jedním z dominantních prvků interiéru a možnost sladit je s okolním nábytkem je obrovský benefit, který si u HANÁKA můžete dopřát. Již nemusíte ztrácet čas a řešit tuto otázku sladění a současné splnění odpovídající kvality. Nejvíce za ně mluví jejich realizace s řadou spokojených klientů či developerské projekty nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Více informací najdete na www.hanak-nabytek.cz.

Foto: Archiv

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.