Architektura & Design

Interkom 2N IP Style: Nebezpečně ostré linie, elegantní klavírní čerň a luxusní celoskleněný povrch

Interkom 2N IP Style: Nebezpečně ostré linie, elegantní klavírní čerň a luxusní celoskleněný povrch
5.10.2021

Interkom 2N® IP Style je umělecké dílo, které nemá mezi konkurenty obdoby. A představte si, že vzhled není na tomto skvostu to jediné, co vzbuzuje emoce.

Tento chytrý zvonek z pražských Modřan je hlavně technologický milník ve světě dveřních systémů. 2N dokonce tvrdí, že tímto produktem definují budoucí standardy videointerkomů. Je to odvážné tvrzení, ale borci z jejich vývojového oddělení už párkrát dostali na trh produkty, které musela konkurence pracně dohánět. Co je na tomto zvonku tak výjimečné?

Kamera budoucnosti

S nadupanou kamerou si ve 2N nechali poradit od Švédské firmy AXIS. Ta dominuje celosvětovému trhu s IP kamerami a je mateřskou společností 2N. Na obrazu z kamery neexistují přesvětlená a tmavá místa a krásné barvy uvidíte i za šera.

Nejrychlejší přístup mobilem

Už jste slyšeli o přístupu mobilem? Stačí mít v kapse spárovaný chytrý telefon se správnou aplikací a odemykání dveří nebylo nikdy snazší. Patentovaná technologie WaveKey, kterou nový interkom podporuje, navíc odemyká téměř okamžitě.

Jako na chytrém telefonu

Tedy ne že by byl interkom tak malý, displej má úctyhodných 10 palců. Takže proč to přirovnání s telefonem? Při jeho používání se prostě cítíte, že si hrajete s nejnovějším chytrým telefonem. S tak okamžitou odezvou a plynulými animacemi můžete občas zapomenout, že je přišroubovaný ke zdi.

Projektujete prémiovou rezidenční nebo kancelářskou budovu? Pamatujte na interkom, který podtrhne design i té nejzajímavější budovy a je nabitý technologií budoucnosti. Snadnou implementaci 2N produktů do vašich projektů zajistíte pomocí speciální sekce pro architekty. V ní mimo jiné najdete BIM objekty a CAD výkresy našich produktů.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.