Studio

Investiční nemovitosti na Lipně: Váš druhý domov přímo u vody

Investiční nemovitosti na Lipně: Váš druhý domov přímo u vody
30.6.2020

Z jedné strany les, z druhé voňavá louka a z domů či apartmánů působivý výhled na vodní plochu. Obklopeni šumavskou přírodou, čerstvým vzduchem a tichem, který vlévá klid do žil i do mysli. V malebné zátoce největší vodní nádrže v České republice na Lipně, kousek od Frymburku, najdete nebe na zemi. Pro sebe, rodinu, přátele i obchodní partnery, chcete-li.

Resort Lakeside Village může být vaším druhým domovem i místem, které vám bude vydělávat peníze. Nebo obojí! K prodeji je připraveno posledních pět rodinných domů. Své spokojené majitele má už 43 moderních domů z celkové kapacity 48. Posledních pět domů se nachází v zadní části resortu, díky tomu mají soukromí a je z nich stále výhled na vodu. „Pro mnohé majitele je to druhý domov v přírodě u vody, kam jezdí s rodinou a kamarády na dovolené. Klasický model je postavený tak, že domy mohou vlastníci po zbytek roku pronajímat, čímž si zajistí příjem,“ popisuje Ing. Marek Ertl, který se stará o prodej domů a apartmánů v Lakeside Village. Majitelé domů mohou využít služeb společnosti Lipno Rent, která zajistí inzerování volných domů ke krátkodobým pobytům včetně předání klíčů, úklidu a vůbec celkovou správu jejich nemovitosti.

O apartmány na Lipně je velký zájem.

V hlavní budově je deset apartmánů, které už mají své majitele. Poptávka je velká, proto se připravuje stavba dalších sedmi. Zájemci si je mohou zarezervovat nyní a už příští rok mohou strávit dovolenou ve svém. Na výběr bude z obytných ploch v rozpětí od 32 m2 do 60 m2. Ke každému apartmánu náleží i parkovací stání a předzahrádka, nebo balkon s výhledem na vodu, lesy a západ slunce. V Lakeside Villlage si můžete dopřát ráj na zemi.

www.lakeside-village.info   

www.lipno-real.com  

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.