Architektura & Design

Invictus mining: Zasaďte stroj a sklízejte

Invictus mining: Zasaďte stroj a sklízejte
15.9.2021

Poznejte svět decentralizovaných blockchainových technologií a jejich široké využití. Díky investici do datových center se můžete stát součástí jednoho z nejrychleji se rozvíjejících oborů a podílet se na úspěchu v globálním světě informačních technologií.

Holdingová skupina Invictus se dlouhodobě zabývá výstavbou a provozováním datových center a poskytováním výpočetního výkonu. Jádro skupiny tvoří tým specialistů na hardwarová řešení a odborníků na servis datacenter, programátoři a také experti na kryptoměny a blockchainové technologie. Jednotlivé součásti skupiny se zaměřují jak na HW řešení datacenter a pronajímání výpočetní kapacity , tak na vývoj nových produktů spojených s rozvojem decentralizovaných blockchainových projektů.

Multifunkční datacentra přitahují investory

Samotná datacentra jsou přitom univerzální a dokáží poskytovat výkon jak pro renderovací výpočty, transkódování videí pro streaming, nebo výpočty spojené se strojovým učením a umělou inteligencí, tak pro crypto mining, tedy těžbu kryptoměn, jako je např. Ethereum.

Výstavba jednoho typizovaného datacentra a jeho uvedení do provozu znamená investici cca 350 milionů Kč a aktuální byznys plán počítá celkem s třemi takovými projekty, s umístěním u smluvních partnerů přímo v objektech elektráren. V současné době je zajištěno financování prvního komplexního datacentra podle nových standartů, další je v jednání s několika investičními skupinami a třetí bude financováno pomocí tzv. security tokenů.

STO – financování projektů na blockchainu

Jedním z nových projektů skupiny Invictus je zapojení do vývoje blockchainové platformy Callisto Network, která je v kryptoměnovém světě známá svojí specializací na bezpečnostní audity smartkontraktů. Díky spojení s vysoce erudovaným týmem vývojářů se tak nyní daří nasazovat do produkce projekty, jako je decentralizovaná burza soy.finance, mobilní gamingové aplikace, nebo unikátní řešení pojištění smartkontraktů v tzv. DeFi (decentralizované finance) platformách.

A právě na blockchainu Callisto Network je vytvořen pomocí smartkontraktu (digitalizovaná a dopředu definovaná forma smlouvy) tzv. Security token CHOAM, produkt financování projektů pomocí STO - Security Token Offering v celkovém úpisu 15 milionů USD. Díky STO se tak k investici do datových center mohou připojit také menší, retailoví investoři a zakoupit si podíl na měsíčně vyplácených výnosech v předpokládané výši 8 až 40 % p.a., podle vývoje na kryptoměnovém trhu. Detaily najdete na www.choamtoken.com.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.