Architektura & Design

Křišťálové kousky Moser hrají v barvách drahých kamenů

Křišťálové kousky Moser hrají v barvách drahých kamenů
16.4.2021

Dostaly jména po vzácných drahokamech a jsou i stejně fascinující a výjimečné. Ikonické barvy Moser. Deset odstínů, které Moser proslavily po celém světě a dávají život dechberoucím křišťálovým tvarům. Vycházejí z inspirace vzácnými kameny, patří mezi největší poklady sklárny. Jejich receptura, kterou zná jen pár lidí, se předává z generace na generaci.

Tajemný Alexandrit, který dramaticky mění barvu od světlého tónu lila do světlého blankytu. Ztělesnění vodního živlu Akvamarín ve středně modrém tónu. Světle tyrkysový Beryl, barva, inspirovaná hlubinami mořských lagun. Citronově žlutý Eldor, růžový až cihlově červený Rosalin, medově zlatý Topas. To je šest základních moserovských barev, které doplňuje moserovská Šedá, Tmavě modrá, Tmavě fialová a světle zelený Oceanit.

Nápojový set Bar: Barevná kolekce křišťálového skla

Co se stane, když barevný křišťál dostane konkrétní tvar? Vzniknou tak mistrovská díla, výjimečná svým osobitým stylem a pestrou paletou barev. Všechny tyto neopakovatelné barvy vyniknou v nadčasově elegantním nápojovém setu Bar, který již více než osmdesát let udivuje svým promyšleným designem. Při každém přípitku Vás potěší fascinující hra světla a barevných odstínů křišťálového skla, ze které nespustíte oči.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.