Lifestyle

Lifestylové novinky: Anti-aging, lokální móda i ikonická kabelka

Lifestylové novinky: Anti-aging, lokální móda i ikonická kabelka
5.1.2021

Vybrané módní tipy, které nepodléhají sezoně či trendům, jsou novinkami v lokálním i světovém měřítku. Beauty produkty, jež bojují se stárnutím pleti, se nesou na stejné vlně. Do čeho se vyplatí investovat?

Upcyklace ODIVI

Iva Burkertová prezentovala na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku novou udržitelnou kolekci své značky ODIVI. Návrhářka se rozhodla vydat cestou takzvané upcyklace a představila mimo jiné stará saka přetvořená do moderních siluet s unisexovou vizí, která nediskriminuje ani věkově. Neutrální barevnou selekci oživila kontrastní vínová či bílá, zatímco střihy přinesly trendy návrat 80. a 90. let. Módní kousky, jež nejsou vázány na jednu sezonu, mají tvořit univerzální šatník, který přetrvá a nebude mít negativní vliv na životní prostředí.

Must de Cartier

Šperkařský dům Cartier se rozhodl navrátit na pulty ikonickou kabelku Game Bag, která byla poprvé uvedena na trh v roce 1973 a jejíž burgundy tón udal signaturní barvu značky. Model přichází rovnou v celé kožené kolekci Must de Cartier, která zahrnuje také hobo bag, tote bag, dva druhy peněženek, pouzdro na karty či vizitník. Pokud zrovna neholdujete vínovému odstínu, můžete si vybrat i z černé nebo béžové varianty.

Zpomalení stárnutí

Stárnutí pleti začíná už od pětadvacátého roku života, s přibývajícími léty pak v pokožce klesá obsah křemíku nezbytného pro tvorbu kolagenu a elastinu. Tento proces však lze oddálit třeba i díky Pre-Aging krému Alcina, jenž pokožce navrací nezbytný křemík. Obsažená biotechnologická pavučina se na pleti rozprostře jako jemná síť, která pomáhá účinným látkám lépe proniknout do pokožky. Krém je vhodný i pro citlivou pleť. 

Foto: MBPFW, archiv značek

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.