Lifestyle

Lifestylové novinky: Hotel s golfem, parfém i auta

Lifestylové novinky: Hotel s golfem, parfém i auta
19.7.2021

Z lifestylových novinek vám přinášíme parfém šperkařské ikony či spojení luxusního hotelu s golfem.

Stay and Play

Malostranský hotel Augustine se spojil s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic, Oaks Prague, aby vznikl exkluzivní balíček Stay & Play, který uspokojí milovníky luxusních destinací a golfu. Unikátní spolupráce nabídne dvě noci v hotelu Augustine, snídani pro dva v hotelové zahradě a jeden den golfu v Oaks Prague na hřišti, jenž navrhnul Kyle Phillips a bylo jmenováno nejlepším hřištěm v České republice a v Evropě. Balíček za 16 058 Kč za osobu nebo 18 436 Kč
za dva můžete využít až do 31. října.

Tři tóny pačuli

Šperkařská ikona Bulgari si do svého portfolia přidala nový parfém s názvem Splendida Patchouli Tentation, v němž parfumérka Sophie Labbé propojila tři unikátní tóny pačuli. Jako první ucítíte ostrovní Patchouli oil Bali Flores s mořským nádechem, jenž zjemňuje typickou zemitost i díky spojení s bílou broskví. Srdce vůně tvoří Patchouli Heart Exclusive, pronikavá esence vyvinutá speciálně pro Bulgari, již doprovází italský kosatec. Základem parfému je pak Patchouli oil Nilam z Indonésie s kořenovými akcenty a s akordem bílého pižma.

X jako pokrok

Stylový crossover Kia XCeed zhmotňuje sportovnější alternativu k tradičním větším vozům z kategorie SUV. Model XCeed, který velikostně zapadá mezi hatchback Ceed a SUV Sportage, patří do ryze evropské rodiny Ceed vyráběné na Slovensku. Kromě oceňovaného designu nabízí i širokou škálu bezpečnostních technologií a prvků konektivity, například systém UVO Connect s mobilní aplikací, díky které máte o svém voze přehled a můžete jej na dálku i ovládat. Asistenční prvky modelu, jako je inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování, pak usnadní život v městské džungli. XCeed si zaslouží pozornost i díky pestré paletě pohonných jednotek od benzinového motoru 1‚6 T-GDi s výkonem 204 koní až po úsporný plug-in hybrid s dojezdem až 50 kilometrů na plně elektrický mód.

Paleta letních dobrodružství

Azurové moře odrážející sluneční svit ve dne a jasná noční obloha posetá miliony hvězd po soumraku. Léto má svoji nezaměnitelnou paletu barev, z níž čerpal italský šperkař Roberto Coin inspiraci pro novinky ve své ikonické kolekci Princess Flower. Královsky modrý lapis lazuli spojil s růžovým zlatem a zářivý tyrkys s bílým. V kombinaci s diamanty tak vznikly šperky, které odrážejí letní náladu v celé své uvolněnosti a svobodě. Prázdninová dobrodružství se blíží, oslavte je vzácnými květinami v barvách léta. Pražský butik Roberto Coin najdete na prémiové adrese Pařížská 1.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.