Lifestyle

Lifestylové novinky pro muže: Gucci obleky, zlatý dekantér, pero Bentley

Lifestylové novinky pro muže: Gucci obleky, zlatý dekantér, pero Bentley
7.1.2021

Jaké stylové kousky by vám neměly chybět? Ať už se vyžíváte v módě nebo raději v luxusních doplňcích, máme pro vás tři exkluzivní tipy, z nichž si vybere každý.

Podpis Bentley

Automobilka Bentley spojila své síly se značkou Graf von Faber-Castell a jejich spolupráce dala vzniknout limitované edici per pojmenované po automobilovém závodníkovi a podnikateli Woolfovi Barnatovi. Výročí 90 let odkazuje na jeho úspěšnou sázku, že se v modelu Bentley Speed Six dostane z Cannes do Londýna dříve než Le Train Blue z Cannes do rovněž francouzského města Calais. Na závod Blue Train Race i legendární vůz upomíná tmavě zelená barva. Víčko pera, jež seženete ve třech variantách, zdobí logo Bentley i Barnatův podpis. Limitovanou edici tvoří symbolických 1930 kusů.

Fluidní dekantér

Koňak XO značky Hennessy slaví již 150. výročí, a to se nemohlo obejít bez speciálního designu lahve. Limitovaný bronzový dekantér je pozlacen 24karátovým zlatem a svou kolekci jím bude moci obohatit pouze 150 sběratelů. Autorem designového kousku inspirovaného procesem výroby koňaku, ale i pocity při jeho konzumaci je světoznámý architekt Frank Gehry. Dekantér má podle něj evokovat fluiditu.

Obleky jinak

Alessandro Michele je velkým milovníkem 70. let, ale také návrhářem, jenž respektuje kořeny značky. Kolekce Gucci tak vždy stojí na retro základu a nejinak je tomu i v případě obleků, které ve stylové kampani představila trojice hudebníků - A$AP Rocky, Tyler the Creator a Iggy Pop. Michelovým cílem bylo do posledního detailu vykreslit eleganci, jenom pro tentokrát o něco výstředněji a zábavně, zkrátka jinak. Vintage design obleků seženete v klasických i bujarých tónech a nechybí ani dominantní vzory a monogram. 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.