Architektura & Design

Luxusní italský nábytek: 30% sleva na pohovky Natuzzi Italia

Luxusní italský nábytek: 30% sleva na pohovky Natuzzi Italia
25.11.2020

Nábytek Natuzzi Italia se stal po celém světě synonymem kvality, preciznosti a stylu. Nyní seženete pohovky a křesla italské značky s exkluzivní slevou.

Od roku 1959 navrhují a vyrábí v Itálii obývací prostory, které vyjadřují krásu, harmonii a komfort. Nechte se inspirovat naším konceptem italského životní stylu.

Luxusní nábytek Natuzzi Italia naleznete pouze v obchodech s logem Natuzzi Italia v Praze a v Brně. Kožené sedací soupravy, které jsou nosnou linií této značky, se vyznačují mimořádným pohodlím, nápaditostí a jsou a propracované do posledního detailu. Pohovky a křesla v provedení kůže i látka seženete ve více než 200 barevných provedení s několika typy podnoží.

Quadro

Značka dále nabízí ucelenou řadu nábytku, koberce, lampy, stoly a bytové dekorace, abyste si v duchu současného designu mohli vybrat kompletní vybavení do vašeho interiéru. K výrobě nábytku Natuzzi Italia se používají pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou, společně s dokonalým řemeslným zpracováním, zárukou kvality v designově zajímavém provedení.

Na webové stránce Natuzzi momentálně probíhá slevová akce, která u pohovky Plie dosahuje až 40%. Ve speciální nabídce dále najdete 30% slevu na Cult, 20% slevu na Diesis, Quadro a Notturno či křesla Revive a 15% slevu na Revive Quilted. Vše je navíc určeno k okamžitému dodání.Objednávat můžete po e-mailu nebo telefonicky, individuální konzultace jsou samozřejmostí. 

CultPlieRevive

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.