Statement

Myšlenky na léto

Myšlenky na léto
2.4.2020

Skvělou příležitostí, jak soustředit myšlenky na pozitivní budoucnost, jsou nové módní kolekce na jaro a léto. Bogner staví sezonu na osvědčených pilířích a vyváženém mixu kousků v pastelových barvách doplněných o elegantní navy blue a decentní béžovou v adventure stylu nebo svěží oranžovou. Výrazný návrat na scénu letos zaznamenává také kůže použitá na velkých plochách, jako jsou třeba dlouhé kabáty nebo u Bogneru semišové statement parky.

Urban kolekce se letos orientuje na lehké bundy a saka, které představuje jako nové ikony stylu. Platí to u dámské i pánské kolekce. 

Sportovní golfová řada je výrazně sebevědomá, svou snadno rozpoznatelnou identitu čerpá především z barevných kontrastů na minimalistických střizích. Must have letošních dnů na greenu jsou golfové sukýnky se sklady doplněné o polotrika v retro stylu nebo streetstyle trendy inspirovaná maskáčová subedice. Troufnete si na na kombinaci růžových kalhot s puky s maskáčovou loose fit parkou? 

Dobrou zprávou je, že Bogner v Čechách právě spustil nový e-shop, takže vybírat letní outfity můžete začít už teď z pohodlí domova. Do konce dubna vás navíc ke každé objednávce z nové kolekce čeká dárek v podobě designové sklenice. 


www.bogner-eshop.cz

    

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.