Lifestyle

Novinka L’OR Professional nabízí kompletní kávové řešení

Novinka L’OR Professional nabízí kompletní kávové řešení
14.9.2021

Káva na pracovišti jedním z nejoblíbenějších zaměstnaneckých benefitů, přesto se v některých českých kancelářích a obchodních prostorech stále nabízí jen káva přinejlepším průměrná. Na vině mohou být jak nekvalitní zrnka či kapsle, tak i špatně zvolený či nedostatečně udržovaný kávovar. Na trh však přichází řešení, které zajistí maximální spokojenost po všech stránkách – komplexní kávový servis L´OR Professional.

Káva jako z luxusní kavárny, ale v pohodlí kanceláře

Někomu s douškem kávy začíná den, někdo si svůj první šálek vychutnává až po příchodu do práce. Z kuchyňky a kávových koutků se line vůně čerstvé kávy a není výjimkou, že chvíle strávené nad šálkem perfektně připraveného espressa nebo cappuccina jsou zároveň chvílemi, kdy si zaměstnanci v příjemné atmosféře popovídají nejen o pracovních plánech, ale i o zážitcích z víkendu či všedních dní. Zajištění perfektního kávového řešení na pracovišti nabývá poslední dobou na důležitosti. Stále častěji bývá kávový dodavatel nedílnou součástí projektu budoucí kanceláře. Nová značka kávy i celého kávového servisu L´OR Professional nabízí flexibilní řešení pro firmy od 30 až po tisíce zaměstnanců. Zahrnuje široké portfolio kávovarů, včetně platebních terminálů. Každá společnost, která si zvolí komplexní kávové řešení L´OR Professional, zároveň získává automaticky i služby vlastního obchodního zástupce a servisního technika. 

„Od L´OR Professional máme nově v kanceláři kávovar Soul se dvěma mlýnky, čokoládou a unikátním systémem šlehání mléka. Každé ráno spěcháme do práce na dokonalé našlehané cappuccino,“ říká Štěpánka Janušová, Office Managerka Danone a Nutricia.

Služba, která na trhu chyběla 

Tým L´OR Professional nabízí klientům řešení vytvořené na míru. Myšleno je na každý detail – vydekorování kávového koutku, výběr vhodného kávovaru a jeho bezplatného zapůjčení, dokonce i naplánování přívodů vody, elektřiny a odpadu. Součástí komplexní nabídky je i technický tým po celé ČR, který je klientům kdykoli k dispozici. Proškolený technik se dostaví na místo, zkontroluje stav kávovaru, provede potřebnou údržbu a zajistí, aby káva z profesionálního přístroje chutnala stejně skvěle každý den.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.