Byznys & Reality

Novinky v Premium Media Group: Na klíčových pozicích posílila tým o nové profesionály a rozrůstá se i její portfolio

Novinky v Premium Media Group: Na klíčových pozicích posílila tým o nové profesionály a rozrůstá se i její portfolio
7.9.2021

Druhá polovina roku 2021 odstartovala se změnami ve vedoucím týmu. Od srpna do mediální skupiny na vedoucí pozice nastoupili hned dva noví kolegové. Do portfolia vydavatelství pak přibyl časopis o umění.

Do funkce CEO Štěpán Dlouhý, který po více než 3 letech vystřídal Zuzanu Melicharovou. Hlavním cílem nového ředitele, který před nástupem do PMG působil dlouhých 11 let ve společnosti Stance Communications, je akvizice nových titulů a rozvoj digitálních kanálů. Intenzivně se také chce věnovat tvorbě a obsahu komunikačních strategií.

Nového manažera se dočkala i pozice Head of Digital, obsadil ji Robin Kavalír, který v minulosti působil v mediálních společnostech Burda International CZ a Economia. Robin do PMG přišel s jasnou vizí dlouhodobé digitální strategie s tím, že chce inovovat stávající produkty a pracovat na rozvoji digitálních řešení, jež jsou logickým vyústěním směrů, kterým se PMG vydává.

Změnu, kterou již mohli naši klienti zaznamenat, je rozšíření portfolia o magazín Art Antiques, který má již dvacetiletou tradici a jako jediné periodikum v Čechách se systematicky věnuje trhu s uměním. Akvizici titulu, jehož první číslo vychází pod křídly PMG v září, ideálně doplňuje vydavatelské portfolio a stávajícím klientům nabízí prémiový magazín o umění.

A jaké jsou plány, které PMG čekají do konce roku? Estate Awards, nejnovější počin časopisu Estate, který je dlouhodobým leadrem na trhu v segmentu developerských a real estate časopisů. Soutěž, jejíž cílem je poukázat na výjimečné developerské projekty v České republice a ocenit ty nejzajímavější a nejkvalitnější z nich, vyvrcholí v rámci slavnostního večera v prosinci, kdy budou vyhlášeny 3 nejlepší projekty v každé kategorii.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.