Lifestyle

Novou sprchovou vaničku Superplan Zero od Kaldewei nafotil Bryan Adams

Novou sprchovou vaničku Superplan Zero od Kaldewei nafotil Bryan Adams
9.9.2021

Kaldewei již podruhé spolupracoval s Bryanem Adamsem. Světoznámému fotografovi a hudebníkovi se jedinečným způsobem podařilo zachytit estetický pohyb na „jevišti“ ze smaltované oceli. Pro spolupráci na tvorbě vzrušujících snímků si vybral osobnosti ze světa baletu. Balet patří mezi nejtvrdší disciplíny světa. Trvalo spoustu let, než bylo možné baletní kroky a pózy provést s patřičnou elegancí a přesností. V tomto smyslu šlo o setkání stejných principů. Věrnost detailu a dokonalosti začínající nápadem a končící zralostí výrobku pro uvedení na trh totiž hraje ústřední roli také při vytváření koupelnových objektů ze smaltované oceli.

Renomovaný kanadský choreograf Eric Gauthier, tanečnice Arielle Martin a Tatiana Martinez a dále sólista Federico Spallitta byli před kamerou inscenováni do šesti motivů. Po dlouhé pauze způsobené pandemií byla atmosféra v berlínském studiu prostoupena pozitivní energií. Bryan Adams zachytil sílu a eleganci pohybů nanejvýš estetickým způsobem. Snímky podněcující fantazii ukazují jen jednu část těl, pro které elegantně zapuštěná sprchová vanička Kaldewei vytváří jeviště. Při pohledu na pevné nohy tanečního kvarteta se tak dostává do popředí i smyslová bezstarostnost momentu sprchování.

„Bylo pro mne velkým potěšením opět spolupracovat s Kaldewei a na jedinečné scéně zachytit eleganci baletních tanečnic a tanečníků,“ komentuje kanadský fotograf a hudebník svou práci. V letošním létě navázal Kaldewei s velkou radostí na spolupráci s Bryanem Adamsem, která začala v roce 2020 prezentací umyvadlových mís Ming a Miena, u níž stálo v popředí poselství spojenectví prostřednictvím hygieny.

Kanadský rockový hudebník, který je již více než dvě desetiletí také celosvětově vyhledávaným fotografem a který v Berlíně v roce 2003 publikoval svůj „ZOO Magazine“, vydal v této době čtyři rozsáhlé svazky fotografií ve spolupráci s uměleckým a fotografickým vydavatelstvím Steidl. Nedávno Bryan Adams nafotil také snímky pro renomovaný a velmi žádaný kalendář Pirelli 2022 vycházející v limitované edici.

Nová sprchová vanička Kaldewei Superplan Zero okouzluje dokonale rovným povrchem splývajícím s podlahou koupelny. Nulové prahy, nulové hrany a nulové kompromisy díky široké škále barev a rozměrů. Nula je v názvu také proto, že Kaldewei při vývoji výrobku postavil do popředí přání zákazníka a navrhl nejenom na první pohled elegantní produkt pro podlahu koupelny, ale také jej vyrobil novým, patentovaným výrobním postupem. Základem je smaltovaná ocel: Luxusní díky povrchu a designu podobnému sklu a zároveň trvale udržitelná díky své bezpodmínečné odolnosti a stoprocentní recyklovatelnosti. Superplan Zero vyznačující se elegantními liniemi navrhl oceňovaný berlínský produktový designér Werner Aisslinger.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.