Studio

On-line nástroj RoomViewer od Quick-Stepu vám ukáže, jak budou nové podlahy vypadat u vás doma

On-line nástroj RoomViewer od Quick-Stepu vám ukáže, jak budou nové podlahy vypadat u vás doma
3.11.2020

Nebylo by skvělé, kdybyste si mohli u sebe doma vyzkoušet několik různých podlah, než se s konečnou platností rozhodnete, jakou si pořídit? S nástrojem RoomViewer od společnosti Quick-Step můžete! Tato intuitivní aplikace umožňuje virtuálně „položit“ všechny podlahy do vlastních prostor, a okamžitě se tak přesvědčit, jestli se do vašeho interiéru bude spíše hodit světlejší nebo tmavší varianta, jak bude vypadat podlaha položená různými směry, a mnohé další.

Při výběru podlahy se snadno orientujeme pomocí praktických požadavků. Stačí se zamyslet nad základními otázkami. Potřebuji, aby podlaha byla odolná vůči vodě? Je určena na místa, kde bude velký provoz? Kolik času chci věnovat údržbě a čištění? V případě vzhledu a výběru konkrétního dekoru však mnohem spíše tápeme.

Výrazná pomoc při rozhodování

Quick-Step RoomViewer přináší následující funkce, které jsou zájemcům o novou podlahu k dispozici, aby jim usnadnily rozhodování.

  • Uživatelé mohou do aplikace jednoduše nahrát fotografie svého interiéru.

  • Následně lze porovnat dvě podlahy, které jsou zobrazeny vedle sebe, a zjistit, jak bude každá z nich vypadat ve vybraném interiéru.

  • Díky realistickému zobrazení s vysokým rozlišením a možností přiblížení je možné před rozhodnutím prozkoumat každý detail.

  • Uživatelé si mohou jedním kliknutím zobrazit další informace o podlaze i zadat objednávku.

Další nástroje, které oceníte

RoomViewer je jen jedním z nástrojů, které Quick-Step zákazníkům poskytuje, aby jim usnadnil rozhodování při nákupu. Pro ty, kteří jsou se svým výběrem stále teprve na začátku, je k dispozici FloorExplorer, díky němuž lze zjistit, jaká podlaha odpovídá vašemu konkrétnímu stylu a praktickým potřebám. Na základě odpovědí na pět základních otázek (místnost, vzhled, barva, hlavní požadavky, atd.) vám tento nástroj navrhne výběr konkrétních podlah z rozsáhlé kolekce Quick-Step.

Zatímco nástroj RoomViewer představuje skvělý způsob, jak si představit podlahu, která se vám líbí u vás doma, a pomáhá při rozhodování, jakou zvolit, Quick-Step rovněž nabízí snadnou a rychlou možnost zaslání vzorků. Objednáním vzorku se uživatelé mohou na vlastní oči přesvědčit, jak podlaha vypadá, než učiní konečné rozhodnutí.

Vyzkoušejte zbrusu nový RoomViewer a také FloorExplorer na adrese www.quick-step.cz.

Foto: Archiv

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.