Lifestyle

Pečeme na Vánoce cukroví a vánočku

Pečeme na Vánoce cukroví a vánočku
15.11.2021

Blíží se nejkrásnější svátky roku a s nimi i vůně vánočního cukroví a dalších dobrot, bez nichž si advent snad ani neumíme představit. Je proto nejvyšší čas se na pečení připravit tak, aby pro vás bylo radostí a nikoli starostí. K tomu vám pomohou chytré nápady a zajímavé recepty. 

Pojďme se společně podívat na to, jak s lehkostí připravit rozmanité cukroví a nadýchanou vánočku bez pletení.

Jak na nejrychlejší cukroví?

Vyzkoušejte letos masivní kovový lis na těsto a zdobičku v jednom, díky kterému už nemusíte trávit hodiny pečením sladkých dobrot. S tímto šikovným pomocníkem totiž snadno a rychle vykouzlíte hned dvacet druhů cukrovinek naráz, stačí si pohrát s tvary, příchutěmi, zdobením či náplněmi. A ostatní budou jen žasnout, jak jste to všechno zvládli.

Šikovný pomocník

Už žádné zdobení pomocí mikrotenového pytlíku nebo zdobicích sáčků, které je třeba umět naplnit, speciálně uchopit a s mimořádnou zručností mačkat, abyste na moučníku vytvořili krémem alespoň jednoduchou čáru.

Pro snadné zdobení krémy, rozpuštěnou čokoládou či šlehačkou si můžete pořídit neobyčejnou psací potřebu, se kterou každý dokáže zdobit jako cukrářský mistr – vyzkoušejte cukrářskou zdobicí tužku s pružným silikonovým tělem.

Vánočka musí být

Pokud si netroufáte na pletenou, vsaďte na vánočkovou formu! Hodí se do všech typů pečicích trub, dobře se vyklápí a dokonale vypadá. Navíc je dodávána s originálním receptem na vynikající domácí vánočku z litého těsta.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.