Lifestyle

PFB Concept Store: Když se nakupování stane zážitkem

PFB Concept Store: Když se nakupování stane zážitkem
15.10.2021

PFB Concept Store je jedinečný módní multibrand s více než dvaceti prémiovými značkami. Kamenná prodejna o rozloze více než 350m2 se nachází v centru Brna, na adrese Panská 12. V posledním čtvrtletí roku 2020 značka připravovala prodejnu v olomoucké galerii Šantovka, kterou otevřela v závěru roku.

V obou našich prodejnách naleznete široký a unikátní výběr kousků ze světa módy. Od otevření brněnského multibrandu v roce 2018 firma získala mnoho prémiových značek, jako je Hugo Boss, Jacob Cohen, Karl Lagerfeld, Marc Jacobs a mnoho dalších. V minulém roce portfolio rozšířili o značky Elisabetta Franchi, Pinko, Marciano, Kenzo a Sportalm.  V rámci zdokonalování našeho V.I.P. programu vzniknul korporátní program a byla přidána také služba Concierge a nově kompletní služby stylisty.

Korporátní program

Korporátní program je přizpůsoben typu a velikostí klienta. Firma nalezne řešení jak pro českou, slovenskou, tak pro mezinárodní společnost. Oblékne zaměstnance společnosti v rámci firemního odívání a zařadí je do V.I.P. věrnostního programu. V rámci odívání nabízí širokou škálu oděvů od antibakteriálních, nemačkavých košil značky Hugo Boss s možností výšivky loga či iniciálů, hedvábných halenek, kalhot či sukní po tenisky či smart-casual boty.

Concierge

Díky službě concierge ušetří klienti čas a bude jim dopřán veškerý komfort během a také po nakupování. PFB Concept Store připraví pro klienty business look, event look a zajistí kompletní styling na jakoukoliv příležitost. Stylista Adam Grmolec se bude držet požadavků klienta a aktuálních módních trendů. Pro členy V.I.P. věrnostního programu je tato služba v rámci výhod tohoto programu zdarma.

Adam Grmolec

Adam Grmolec je mladý módní návrhář a stylistou našich prodejen PFB Concept Store. V tvorbě se věnuje dámským modelům. Chce, aby se každá žena cítila pohodlně a byla sebevědomá. V jeho tvorbě často naleznete modely s pánskými prvky. Jako stylista je klientům k ruce ve vybrané dny. Jeho služby zahrnují „nákup se stylistou”, kdy se klientovi věnuje jak v rámci prodejen PFB Concept Store, tak externě. Velice vyhledávanou službou je „kompletace šatníku”, kdy klientovi jak vytřídí a obmění šatník, tak sestaví outfity dle požadavků. Těm nejnáročnějším klientkám zhotoví model na míru.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.